Shanna Waterstown (USA)

Shanna Waterstown (USA)

Zapraszamy na koncert Shanna Waterstown który odbędzie się 13 i 14 listopada w Blues Club w Gdyni. Shanna Waterstown bilety już dostępne.

O Shanna Waterstown

Shanna Waterstown to najprawdziwsza "Blues Woman" o sensualnym głosie, prezentując muzykę blues, jazz i soul w najlepszym wydaniu. Shanna Waterstown pochodzi z małego miasteczka w centralnej Florydzie. Już jako dziecko śpiewała w chórze muzykę gospel.

 

Były to czasy, kiedy w radiu puszczano hity z gatunków takich jak motown soul, country czy funk. Tymi gatunkami muzycznymi inspirowała się 12-letnia Shanna, komponując pierwsze utwory. Jako nastolatka przeniosła się do Nowego Jorku, gdzie uczyła się tańca, sztuki aktorskiej oraz śpiewała w chórze. Miała zaszczyt wystąpić w słynnym teatrze Apollo jako finalistka konkursu muzycznych talentów.

 

Później przeprowadziła się do Paryża, gdzie przez wiele lat występowała w kabarecie oraz grywała we wszystkich znanych klubach jazzowych. W 1994 roku talent Shanny został dostrzeżony przez francuskiego producenta, a jej pierwszy singiel rozszedł się w liczbie 75 tysięcy egzemplarzy. Koncertowała w całej Francji oraz po wielu krajach Europy. Miała zaszczyt otwierać koncerty takich mistrzów, jak James Brown, Buddy Guy czy Louisiana Red - wymieniając kilku. Po latach koncertowania i zbierania doświadczenia jako profesjonalny muzyk, Shanna Waterstown nagrała w 2008 r. w pełni bluesową płytę "Inside my Blues", na której zaprezentowała własne kompozycje. Nagrała go z pomocą młodszej siostry i znakomitych muzyków. Po sukcesie pierwszego krążka nadszedł czas na drugą płytę, także z pełni autorskim repertuarem w stylistyce bluesowej i soulowej. Shanna zyskała miano prawdziwej "Blues Woman" w świadomości fanów z Europy i USA. Jest jedną z najciekawszych i najmłodszych artystek bluesowych dekady.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Shanna Waterstown (USA)
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/