Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo

Diana Krall

30.06-01.07.2024 Kraków, Sopot

Organizator: Flying Art Events

Diana KrallBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Kraków

Diana Krall
niedziela
30.06.2024
20:00

Diana Krall

Kraków, ICE Kraków Congress Centre

Sopot

Diana Krall
poniedziałek
01.07.2024
20:30

Diana Krall

Sopot, Opera Leśna

O wydarzeniu

Diana Krall wraca do Polski! Jazzowa cudotwórczyni z Kanady i laureatka dwóch statuetek Grammy wystąpi w Krakowie i Sopocie. Jej kojący jazz idealnie sprawdzi się na początek lata. Bilety na koncerty Diany Krall już w sprzedaży.

Diana Krall informacje

Bycie jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w jazzie to nie lada przywilej, na który trzeba pracować latami. Diana Krall pracowała i wciąż pracuje ciężko, a wysiłek się opłacił – wydała aż szesnaście albumów studyjnych, dwukrotnie zgarnęła nagrodę Grammy, a Juno (kanadyjski odpowiednik Grammy) aż dziesięciokrotnie. Imponujące, ale przy tym logiczne.

Krall urzekła właściwie cały świat swoim podejściem do jazzu – wyjątkowo intymnym, czułym i dotykającym wszystkie zakamarki serca. W wielu przypadkach do zachwycenia słuchaczy wystarczy jej wyłącznie pianino oraz aksamitny głos, bo już przy tych dwóch elementach jest w stanie wykrzesać multum uczuć. To wielki dar.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też