Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Arch Enemy

Organizator: Knock Out Productions

Arch EnemyO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Wiemy, że ich kochacie - Arch Enemy po raz kolejny w Polsce! Jedna z najbardziej utytułowanych załóg w świecie melodyjnego death metalu wraca, by zagrać 6 lipca w Krakowie. Przed gwiazdą wieczoru słuchaczy rozrusza Orbit Culture. Arch Enemy bilety na koncert w Krakowie już dostępne.

Arch Enemy w Krakowie

Na polskim odcinku trasy grupa z pewnością zaprezentuje największe hity swojej kariery oraz numery z najnowszego, świetnie przyjętego albumu “Deceivers”.

ARCH ENEMY (Szwecja) melodic death metal

Michael Amott może być z siebie dumny, bo zapisał się na kartach historii death metalu w różnych składach (m.in. Carcass czy Carnage), a Arch Enemy to najpopularniejszy, największy i zdecydowanie najbardziej dopracowany z nich. Recepta Szwedów na idealną krzyżówkę między doniosłością wpadających w ucho heavymetalowych melodii i śmierćmetalowej rzezi niewiniątek okazała się skuteczna jak diabli. Koncerty w wielkich klubach, na halach - nie byłoby tego, gdyby nie wzorcowo opanowana sztuka pisania piosenek. Zeszłoroczne “Deceivers” mówi w tej materii najwięcej: riffy was zgniotą, solówki zachwycą, a wokale i refreny nie wypadną z głowy nawet po długim. Na żywo te wszystkie elementy kopią kilkukrotnie mocniej, więc nie pożałujecie.

ORBIT CULTURE (Szwecja) melodic death metal

Melodyjny death metal jest coraz rzadziej eksploatowanym nurtem, ale Orbit Culture podtrzymują jego tradycję w najlepszy z możliwych sposobów. Ich twórczość to suma wycyzelowanych do perfekcji składowych wpisujących się w nowoczesne podejście do gatunku, a wykonawcza precyzja i smykałka do hitów robią swoje. Wściekły galop sekcji rytmicznej? Jest. Powłóczyste melodie gitar? Także. Niemal thrashowy groove i przeplatające się tempa wyścigowe z tymi średnimi? Również. Brzmią świetnie, co nie powinno dziwić nikogo, w końcu to Szwedzi.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też