SCENOZSTĄPIENIE - MIUOSH x JIMEK x SMOLIK x NOSPR

SCENOZSTĄPIENIE - MIUOSH x JIMEK x SMOLIK x NOSPR

W sprzedaży ostatnie bilety na płytę - nie zwlekaj z zakupem! Wszystkie bilety na trybunę zostały wyprzedane.

 

GOŚCIE SPECJALNI Ujawniamy gości koncertu! Na Scenozstąpieniu wystąpią: Katarzyna Nosowska, Piotr Rogucki, Paluch, Kev Fox, Katarzyna Golomska, Natalia Grosiak, Katarzyna Kurzawska, Abradab oraz Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

 

40 tysięcy sprzedanych biletów, monumentalny Stadion Śląski i muzyka hip-hop przełożona na język orkiestry – oto zapowiedź prawdziwej artystycznej uczty. Już 9 czerwca odbędzie się jeden z największych biletowanych koncertów polskich artystów w historii! Miuoshowi, Jimkowi, Smolikowi oraz Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia towarzyszyć będą Katarzyna Nosowska, Piotr Rogucki, Paluch, Kev Fox, Katarzyna Golomska, Natalia Grosiak, Katarzyna Kurzawska, Abradab oraz Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny. Szykujcie się na wydarzenie, jakiego jeszcze nie było! Scenozstąpienie bilety już w sprzedaż.

 

Po czterech latach katowicki raper zdecydował się zejść ze sceny NOSPR-u i zakończyć koncertowanie w ramach dwóch cieszących się olbrzymią popularnością formatów. Już 9 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się Scenozstąpienie, czyli koncert jakiego nie było, łączący w sobie aż dwa artystyczne projekty. Podczas takiego wydarzenia nie mogłoby zabraknąć wyjątkowych gości. Do Miuosha, Jimka, Smolika oraz muzyków NOSPR-u dołączą artyści z różnorodnych muzycznych obszarów Katarzyna Nosowska, Piotr Rogucki, Paluch, Kev Fox, Katarzyna Golomska, Natalia Grosiak, Katarzyna Kurzawska, Abradab oraz Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny. Ich obecność zapowiada spektakularne widowisko przełamujące schematy i sposób myślenia o rapie. Nic dziwnego, że na Stadionie Śląskim pojawi się aż 40-tysięczna publiczność!

 

Koncert zostanie podzielony na dwie części. Historia pierwszej z nich, czyli projektu Miuosh x Jimek x NOSPR, sięga 2015 roku, gdy Miuosh, Jimek i orkiestra NOSPR -u wystąpili z niezwykłym widowiskiem – muzyką hip-hop w wydaniu symfonicznym. Cały projekt okazał się ogromnym sukcesem, a bilety rozeszły się błyskawicznie.

 

W 2018 roku Miuosh postanowił połączyć siły z jednym z najwybitniejszych polskich producentów – Andrzejem Smolikiem. Raper oddał w ręce producenta swoje najważniejsze utwory, a Smolik, wbrew oczekiwaniom wielu, wmieszał w nie wiele mocnych, rockowych i elektronicznych brzmień, które połączone zostały z symfonicznymi dźwiękami orkiestry pod kierownictwem Jana Stokłosy.

 

9 czerwca na Stadionie Śląskim po raz pierwszy i ostatni będzie można obejrzeć na żywo oba projekty.

Scenozstąpienie bilety

REGULAMIN WYDARZENIA dostępny TUTAJ

 

NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ! Jedynym oficjalnym dystrybutorem biletów na koncert jest eBilet.pl

Bilety zakupione w innych źródłach nie gwarantują właściwej ceny biletu oraz wejścia na koncerty! Odradzamy dokonywanie jakichkolwiek zakupów poprzez serwisy społecznościowe, portale aukcyjne oraz serwisy zajmujące się odsprzedażą biletów.

 

Dzieci do lat 5 - bezpłatny wstęp na wydarzenie (bez miejsca siedzącego)

 

Kontakt z Organizatorem: info@zgadzasie.com

http://miuosh.com/ 

Miejsca parkingowe 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE dotyczące parkingów 

Regulamin zakupu biletu parkingowego

Mapa stref parkingowych

 

  • Strefa Parkingowa P8 – 60 zł
  • Strefa Parkingowa P9 – 60 zł
  • Strefa Parkingowa P10 – 40 zł
  • Bezpłatne miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych - rezerwacja mailowa: niepelnosprawni@ebilet.pl

Możliwość wjazdu na parkingi w godzinach 11:00 – 21:00

 

SCENOZSTĄPIENIE - MIUOSH x JIMEK x SMOLIK x NOSPR  - Stadion Śląski, Chorzów - 9.06.2019

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

SCENOZSTĄPIENIE - MIUOSH x JIMEK x SMOLIK x NOSPR
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/