emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023

KARTKY PlanBe

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

KARTKY PlanBeO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert Kartky oraz PlanBe promujący najnowsze płyty dwóch raperów młodego pokolenia. Już 29 listopada na scenie w Starym Klasztorze. Kartky i PlanB bilety już dostępne.

Kartky 

Kartky - młody i zdolny reprezentant QueQuality. Jego pierwszym, pozytywnie przyjętym krążkiem był "Preseason Highlights", którym pochodzący z Bytomia raper dał o sobie znać polskiej publiczności. W 2015 roku wydał świetnie przyjęte płyty "Shadowplay" i "Fuego Infinito", co umocniło jego pozycję na scenie. Następnie stworzył, wraz z Emesem Milliganem, "Nowe Kino".

W 2018 roku na rynku ukazały się jego dwa albumy: "Blackout" oraz "BLACK MAGIIC", który to otrzymał status złotej płyty. Obecnie Kartky promuje swój najnowszy krążek pt. „dom na skraju niczego”.  

PlanBe

PlanBe (Bartosz Krupa) – polski raper i autor tekstów. Muzyk należy do wytwórni QueQuality. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Quebonafide, ReTo, Bedoes czy Otsochodzi oraz wokalistami jak Smolasty i Sztoss.

W 2017 roku premierę miał jego debiutancki album pt. Insomnia. Płyta dotarła do 4. miejsca Polskiej listy przebojów - OLiS. Artysta przyjeżdża do Wrocławia z materiałem z najnowszej płyty "Złoty Chłopak".

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też