Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival

Clipping

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

ClippingO wydarzeniu

O wydarzeniu

Clipping. na jedynym koncercie w Polsce! Amerykanie zagrają już 20 listopada 2022 roku w stołecznej Hydrozagadce! Clipping bilety już dostępne.

Koncert Clipping w Warszawie

Clipping. to jedyne w swoim rodzaju horrorcore’owe trio ze stajni Sub Pop, które powstało w 2009 roku w Los Angeles w Kalifornii. Grupę tworzą Daveed Diggs, Jonathan Snipes oraz William Hutson. W swojej twórczości czerpią oni z wielu różnych gatunków, dzięki czemu ich eksperymentalny hip-hop łączy się z noisem i naprawdę przerażającymi industrialowymi dźwiękami. The Guardian opisał ich muzykę jako „rodzaj przenikliwych emocji, które można sobie wyobrazić jako ścieżkę dźwiękową do filmu dokumentalnego o rzeźniach”, a fani na całym świecie porównali ich do takich artystów jak: Dälek, Death Grips, My Bloody Valentine, Tim Hecker czy Shabazz Palaces. Clipping w swojej twórczości używają do sampli rzeczywistych dźwięków tj. rozbijane cegły czy tłuczone butelki. Grupa ma na koncie jeden mixtape, dwie EPki oraz 5 pełnych albumów, z czego ostatni z nich "CLBBNG Vol. 1” ukazał się 22 lipca tego roku i jest kolekcją remixów wyprodukowanych przez ich samych. 

 

"CLBBNG Vol 1" zawiera cztery remiksy, w tym "Nothing Is Safe" z albumu "There Existed An Addiction To Blood" z 2019 roku, który zawiera remiks taneczny i instrumentalną przeróbkę (zatytułowaną "Drop Low"); remiksy "Get Up" (zatytułowane "Get Mine") i "Dominoes" (zatytułowane "Drop That") z "CLPPNG”, debiutanckiego albumu z 2014 roku wydanego przez Sub Pop.

 

Podczas koncertu w Warszawie możemy spodziewać się przekrojówki z całej twórzczości Clipping. oraz najnowszych remixów klasycznych utworów!


CLIPPING.
20.11.2022 g. 19:00
Warszawa / Hydrozagadka

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też