Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wormrot

19-20.02.2023 Klub Hydrozagadka , Klub Zaścianek

Organizator: Knock Out Productions

od 79,00 zł
OpisMiejsce

Opis

Wormrot w Polsce! Zespół zagra kolejno: 19 lutego w warszawskim klubie Hydrozagadka oraz 20 lutego w krakowskim Zaścianku. Singapurski Wormrot promuje obecnie swój najnowszy album “Hiss”, który ukazał się w lipcu 2022 roku. Gościnnym wokalistą zespołu będzie Gabriel Dubko z grupy Implore. Wormrot bilety na koncerty już dostępne.

Wormrot koncerty w Polsce

U Wormrot zawsze było czuć brawurę tożsamą z Discordance Axis czy Brutal Truth, zamiast maksymalnej destrukcji w stylu Terrorizer. Naturalnie nie chodzi o podpatrywanie i bezmyślne przeklejanie patentów od weteranów, a podobne podejście, które zakłada, że grindcore - pozornie hermetyczny, zakleszczony w sidłach pomysłów zapoczątkowanych ponad trzy dekady wstecz - może stwarzać znacznie więcej swobody niż chociażby metal progresywny. Wormrot nie muszą kurczowo trzymać się opcji przerobionych przez starszych kolegów, bo zamiast tego puszczają hamulec i ruszają w tylko sobie znanym kierunku. Potwierdzenie tej teorii znajdziecie na tegorocznym "Hiss".

 

Bilety: 79 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu

 

Miejsce

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn