Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Metal Wisdom in Chains

Wisdom in Chains

24.07.2024 Poznań

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Wisdom in ChainsBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

WISDOM IN CHAINS
środa
24.07.2024
20:00

WISDOM IN CHAINS

Poznań, Klub Pod Minogą

O wydarzeniu

Amerykanie z Wisdom in Chains wystąpią 24 lipca w poznańskim klubie Pod Minogą! Bilety na koncert Wisdom in Chains już dostępne. Supportem będzie Eternal Struggle.

Wisdom in Chains informacje

Wisdom in Chains to owoc kolaboracji pomiędzy członkami holenderskiego Daredevil z amerykańskim Krutch. Na początku millenium Marteen (gitarzysta Daredevil) skontaktował się z Mad Joe Blackiem i Richiem Krutchem z pomysłem założenia zespołu łączącego hc z heavy punkowymi i oi!owymi wpływami. We wrześniu 2001 roku muzycy z udziałem Shawna, perkusisty Krutch, zarejestrowali debiutancki materiał, który półtora roku później ukazał się nakładem Gang Style Records.

Po rozpadzie Out To Win Mad Joe oraz Richie zdecydowali wskrzesić projekt, dostając na to zgodę ze strony Marteena. Od tego momentu Wisdom in Chains to zespół złożony w 100% z Amerykanów, a jego brzmienie stopniowo wzbogacane było o elementy metalu, crossover’u czy hard rocka. Obejmującą 7 pełnych albumów dyskografię formacji zamyka wydany w 2018 roku “Nothing In Nature Respects Weakness”.

Kwintet z Pensylwanii już latem tego roku odwiedzi nasz kraj i w poznańskim klubie Pod Minogą zaserwuje publiczności niezwykle energiczną muzyczną mieszankę wypełnioną sing-a-longami, do których w warunkach koncertowych ciężko się nie podłączyć! 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też