Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma

Watain

Organizator: Knock Out Productions

WatainO wydarzeniu

O wydarzeniu

To będzie doświadczenie jakiego nie możecie przegapić - black metal w najbrutalniejszym składzie! Watain, Bolzer oraz Concrete Winds zmiażdzą scenę krakowskiej hali Kamienna 12 w ramach nadchodzącej trasy“Agony & Ecstasy over Europe”! Watain bilety na koncert już dostępne.

𝗪𝗔𝗧𝗔𝗜𝗡 black metal

W wywiadzie dla Noise Magazine Erik Danielsson z pasją i zaangażowaniem opowiadał, że scena blackmetalowa powinna cechować się złem, konskwencją, a przede wszystkim podejściem nastawionym przeciwko światu i jego przyległościom. Trudno mu nie wierzyć, bo na ubiegłorocznym “The Agony & Ecstasy of Watain” muzyka grupy jest wściekła, bezkompromisowa i przesiąknięta autentyczną nienawiścią, a przede wszystkim żywotna. Ten black metal wysadzany blastami, zapalczywym tremolo oraz doniosłymi melodiami nigdy się nie zestarzeje. To już 7. płyta Watain, któremu w tym roku stuknie 25-lecie działalności. Jak widać, wiek jest tylko liczbą, bo szwedzki tercet ani myśli, by iść na kompromisy. Po takim podejściu poznaje się artystów wielkich, nie tylko dobrych.

𝗕𝗢𝗟𝗭𝗘𝗥 black metal,death metal

Szwajcarscy władcy piorunów i piewcy złowrogich rytuałów od początku wzbudzają zachwyt oraz podziw - to chyba już nigdy się nie zmieni. Czy mowa o debiutanckim demo “Roman Acupuncture” z 2012, czy o 7 lat starszej EP-ce “Lese Majesty”, ten zespół zawsze się zmienia i brzmi tak, jakbyście właśnie uczestniczyli w religijnym obrządku, podczas którego dochodzi do zjawisk przerażających, mrocznych i tajemniczych. Mówi się o nich, że jako jedna z niewielu młodych grup zrewolucjonizowali black/death metal - to prawda. Zegar tyka, a grup brzmiących podobnie nie było i nie ma. Tych gości po prostu nie da się podrobić.

𝗖𝗢𝗡𝗖𝗥𝗘𝗧𝗘 𝗪𝗜𝗡𝗗𝗦 death metal, grindcore

Pamiętacie Vorum? Ten, kto się z nimi zetknął zanim dokonali żywota, na pewno nie zapomniał. Na szczęście luka po nich została wypełniona za sprawą Concrete Winds, w którego skład wchodzi dwóch członków tej formacji. Wskazówki? Jest jeszcze więcej wszystkiego i głośniej. Fiński duet gra death metal w najlepszej wersji, który jest maksymalnie obłąkany, pijany agresją, a w dodatku przejawia symptomy grindu - tutaj w grę wchodzi wybijanie zębów. Nie ma taryfy ulgowej.

Organizator | Host: Knock Out Productions

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też