Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Metal Conan + Lord Dying

Conan + Lord Dying

Organizator: Winiary Bookings sp. z o. o.

Conan + Lord DyingO wydarzeniu

O wydarzeniu

Brytyjska formacja doom metalowa Conan powraca do Polski! Grupa wystąpi 19 października na jedynym koncercie w Polsce, który odbędzie się w poznańskim klubie Pod Minogą. Gościem specjalnym będzie progresywno-sludge’owy Lord Dying. Conan + Lord Dying bilety już w sprzedaży.

Conan informacje

Grupa Conan została założona w Liverpoolu w 2006 roku. W zeszłym roku zespół wydał swój 6. w dorobku album, “Evidence of Mortality”, będący następcą takich płyt jak “Horseback Battle Hammer”, “Monnos”, “Black Eagle”, “Revengeance” oraz “Existential Void Guardian”. Przez lata działalności, które upłynęły pod znakiem wgniatających w ziemię, surowych riffów, grupa wypracowała sobie pozycję jednego z najciekawszych przedstawicieli doom metalu, co doprowadziło trio do występów na prestiżowych imprezach, takich jak np. Hellfest, Roadburn czy Maryland Deathfest. Brytyjczycy wystąpili również na ubiegłorocznej edycji Summer Dying Loud, a już w październiku powrócą do Polski na jeden koncert podczas swojej europejskiej trasy, który odbędzie się w poznańskim klubie Pod Minogą. 

Lord Dying informacje

Wieczór otworzy progresywno-sludge’owy Lord Dying. Formacja z Portland zyskała rozgłos za sprawą wydanego w 2019 roku albumu “Mysterium Tremendum”, który przez magazyn Kerrang! okrzyknięty został “prog-metalowym arcydziełem”. Na swoim koncie mają występy na wielu festiwalach oraz zarówno europejskie, jak i amerykańskie trasy koncertowe u boku gigantów jak Crowbar, Red Fang, Voivod, Black Label Society czy Corrosion Of Conformity. Na ten rok przewidziana jest premiera ich najnowszego albumu “Clandestine Transcendence”.

 

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też