emptygif
Newsletter

Na czasie

hans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023metro-w-buffo
Home Koncerty Metal The Devil\'s Trade, Platon Karataev, By The Spirits

The Devil\'s Trade, Platon Karataev, By The Spirits

Organizator: JACEK SZCZEPAN THE GATHERING

The Devil\'s Trade, Platon Karataev, By The SpiritsO wydarzeniu

O wydarzeniu

Soulstone Gathering & Doomstar Bookings prezentują koncerty The Devil's Trade, Platon Karataev, By The Spirits - zapraszamy do Warszawy i Krakowa! The Devil's Trade, Platon Karataev, By The Spirits bilety na koncerty już dostępne.

The Devil's Trade (Węgry) - dark doom folk

Jednoosobowy projekt, który sam twórca, Dávid Makó, opisuje jako "muzyczną pielgrzymkę", zabierając słuchaczy w długą podróż ze swoimi głęboko osobistymi i mrocznymi, czasami przesiąkniętymi doomem folkowymi piosenkami. Muzyka The Devil's Trade, to folk Appalachów połączony z opowieściami o węgierskich i transylwańskich tradycjach. ℹ️ Facebook: https://www.facebook.com/TheDevilsTrade ⛓ Bandcamp: https://thedevilstrade.bandcamp.com/music

Platon Karataev (Budapeszt) - indie/folk rock

Powstał w 2016 roku w Budapeszcie. Zespół grał na takich festiwalach jak: Reeperbahn czy Liverpool Sound City. Pierwszy album “For Her” (2017), umieścił zespół na międzynarodowej mapie. Na drugim albumie “Atoms” (2020) zespół odszedł od akustycznego kierunku, w którym podążał, w stronę głośniejszego, bardziej rozbudowanego brzmienia. Zespół pracuje już nad kolejnym długogrającym albumem, z którego singiel mogliśmy już usłyszeć, a z którego niektóre utwory będą wykonywane na koncertach przed jego wydaniem. ℹ️ Facebook: https://www.facebook.com/platonkrtv ⛓ Bandcamp: https://platonkarataev.bandcamp.com/releases Gościem specjalnym na polskiej części trasy będzie:

By The Spirits (Polska) - neofolk

Jednoosobowy projekt z pogranicza folk i neofolk, powołany do życia w marcu 2016 roku przez Michała Krawczuka. Regularnie pojawia się w programach największych festiwali tego gatunku oraz gości na albumach innych artystów, jak choćby Death In Rome czy Osi And The Jupiter. Muzyka By The Spirits inspirowana jest ludowymi brzmieniami, zaś teksty opowiadają o więzach między człowiekiem, a naturą. ℹ️ Facebook: https://www.facebook.com/bythespirits ⛓ Bandcamp: https://music.bythespirits.com/ W Polsce w ramach trasy odbędą się dwa koncerty:

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też