Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska

The Answer

Organizator: Knock Out Productions

The AnswerO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

The Answer wystąpią na jedynym koncercie w Polsce! Grupa The Answer od lat gra hard rocka i gra go wyśmienicie. Stawia na kąśliwe, naładowane testosteronem riffy, na szlachetne melodie i – jeśli trzeba – uwalnia także swoją balladową stronę. Zespół promuje tegoroczne “Sundowners” i wystąpi 9 kwietnia w Poznaniu, by pokazać Wam lepiej to właśnie wydawnictwo! Przed Irlandczykami zagra berlińskie trio Final Stair.The Answer bilety już dostępne.

 

THE ANSWER (hard rock) Irlandia:

Już przy debiutanckim “Rise” The Answer spotkało się z aprobatą fanów hard rocka i nie tylko, a następnie ruszyli na podbój świata. Zaplecze ku temu mieli i mają właściwie wzorowe. Ta muzyka jest oparta na gęstniejącej atmosferze, na maksymalnie wysokooktanowych piosenkach. Irlandczycy zbudowali własny sukces przy pomocy sążnych riffów – zdradzających niemal bluesowe źródła inspiracji – bardzo charakternych melodii, a w dzisiejszych czasach nie boją się dodać do układanki nawet subtelnych wpływów popu. Grają już 23 lata, lecz ani na moment nie złapali zadyszki – forma trzyma się ich nieprzerwanie.

 

FINAL STAIR (Niemcy) hard rock, alternative rock:

Wiecie jak to jest: gdy słyszycie w rocku power trio, macie 99% gwarancji, że nie zawiedzie – a Final Stair nie zawodzi. Trójka wytwornych dżentelmenów z Berlina wyczerpuje całą energię i potencjalne możliwości, jakie oferuje granie w trzyosobowym składzie, wychodząc z tego wyzwania obronną ręką. Dadzą wam i hardrockową jazdę przed siebie w starym stylu, ale i odrobinę wysmakowanego alt-rocka z przełomu lat 90. i 00. Nie prześpijcie tego!

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też