Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo

Nervosa

28.06.2024 Kraków

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

NervosaBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

NERVOSA
piątek
28.06.2024
20:00

NERVOSA

Kraków, Klub Gwarek

O wydarzeniu

Death-thrashowa formacja Nervosa wystąpi 28 czerwca na headlinerskim koncercie w krakowskim klubie Gwarek! Nervosa bilety już w sprzedaży.

Nervosa informacje

Przez blisko 15 lat działalności Nervosa zapracowała na status jednej z najważniejszych grup na scenie. Damski kwartet, którego charakterystyczne kompozycje oddają hołd takim tuzom gatunku jak Destruction, Slayer, Death czy Sepultura, występował na światowych trasach u boku największych metalowych nazw, gościł na najważniejszych festiwalach (w tym m.in. Wacken Open Air, Gefle Metal Festival, Brutal Assault), a jego albumy doceniane były przez krytyków oraz stale rosnącą publiczność. Załoga pod dowództwem Priki Amaral we wrześniu zeszłego roku podzieliła się z fanami piątym w swoim dorobku dużym albumem “Jailbreak”, na którym gościnnie można usłyszeć Gary’ego Holta oraz Lenę Scissorhands. Początek nowego roku dla Nervosy to czas niezwykle intensywny - zespół wyruszy w podróż po Starym Kontynencie najpierw z Decapitated i Incantation, a następnie z Exhorder, a już pod koniec czerwca wystąpi na headlinerskim koncercie w krakowskim klubie Gwarek! 

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też