Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Metal Lucifer + The Night Eternal + Tanith

Lucifer + The Night Eternal + Tanith

12-15.11.2024 Poznań, Warszawa, Kraków

Organizator: Knock Out Productions

Sprawdź bilety
Lucifer + The Night Eternal + TanithBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Poznań

Lucifer + The Night Eternal + Tanith
wtorek
12.11.2024
19:00

Lucifer + The Night Eternal + Tanith

Poznań, Klub 2progi

Warszawa

Lucifer + The Night Eternal + Tanith
czwartek
14.11.2024
19:00

Lucifer + The Night Eternal + Tanith

Warszawa, Klub Hybrydy

Kraków

Lucifer + The Night Eternal + Tanith
piątek
15.11.2024
19:00

Lucifer + The Night Eternal + Tanith

Kraków, Hype Park

O wydarzeniu

Trzy noce satanistycznego rocka – Lucifer znów w Polsce! Państwo Anderssonowie i ich załoga pokażą wam diabła w poznańskich 2Progach, warszawskich Hybrydach, a także w krakowskim Hype Parku. Asystować im będą The Night Eternal i Tanith.

 

Lucifer zaprezentuje okultystycznego hard rocka sączącego się z każdej płyty, którą nagrali w tym najnowszej „V”. Zresztą, pewnie słyszeliście, przygotowany przez nich hymn Mystic Festival – jest sexy i satanistyczny naraz. The Night Eternal zademonstruje mroczną stronę heavy metalu, którą ukuli na zeszłorocznym „Fatale”. Tanith dadzą hard’n’heavy bez granic – sprawdźcie ich ostatni album, „Voyage”.

Lucifer

Z Lucifer sprawa wygląda prosto: to hard rock (i nie tylko), w którym głównym celem jest składanie hołdu diabłu i oglądanie śmierci z wielu stron. Jak widzicie, już na poziomie konceptu wygląda to niezawodnie, ale muzycznie skandynawski kwartet wypada jeszcze lepiej. Grupa prowadzona przez małżeństwo Anderssonów zabiera się za wszystkie ciemne zakamarki rocka, korzysta z doommetalowych pierwocin i pakuje w szatana tyle psychodelików, ile potrafi. Wychodzą z tego niepokojące, a jednocześnie lepiące się do ucha okultystyczno-kwaśne hity. Dzięki nim nie tylko pobujacie się w rytm chwytliwych riffów, ale także przeżyjecie piekło na własnej skórze. Zalecamy zaopatrzyć się w skórzaną kurtkę, odjazdowe jeansy i okulary typu awiatorki.

The Night Eternal

Gdy myślimy o niemieckim heavy metalu, do głowy przychodzi coś maksymalnie riffowego i surowego. The Night Eternal zupełnie odchodzi od tej konwencji. Ich heavy jest bajkowe, melodyjne, a przy tym fantazyjne. Gdy podobne im grupy zakręcają w speed/thrash lub po prostu w hard rocka, oni uderzają w gotyk. W związku z tym mają patos, ale nie rycerski, a w pełni cmentarny. To bardziej coś w typie In Solitude czy Unto Others niż Accept – będzie mrocznie, obiecujemy.

Tanith

Amerykańskie Tanith nie ściga się z nikim, tylko nurkuje w złotych latach 70. i czerpie z nich do oporu. Powstała w Nowym Jorku grupa proponuje coś między heavy metalem (z najwcześniejszej ery), frywolnym hard rockiem i nawet odrobiną starego, dobrego prog rocka. Jest melodyjnie, w pełni oldschoolowo, a do tego kreatywnie.

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też