Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Metal Full Of Hell + Primitive Man

Full Of Hell + Primitive Man

Organizator: Knock Out Productions

Full Of Hell + Primitive ManO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Full Of Hell + Primitive Man we Wrocławiu! Zapraszamy 27 czerwca do Klubu Łącznik. Bilety na koncert już dostępne.

Full Of Hell + Primitive Man

 

Autorzy najbardziej ekstremalnego tegorocznego albumu kolaboracyjnego zmiotą Wrocław z powierzchni tej wysuszonej, smętnej ziemi! Full of Hell i Primitive Man sami w sobie definiują ekstremę na nowo, a w duecie formują niezawodną maszynę destrukcji.

Na początku marca br. wspólnymi siłami wydali "Suffocating Hallucination", na którym nie znajdziecie ładnych melodii czy przebojów, lecz lawę, jazgot i hektolitry żółci. Full of Hell są dopiero w okolicach trzydziestki, ale prawie półtorej dekady doświadczenia zrobiło z nich ekspertów na poziomie starych wyjadaczy. Grupa z USA mniej więcej na "Trumpeting Ecstasy" w pełni ukształtowała własny niepodrabialny styl, będący osobliwą, a przede wszystkim maksymalnie rozedrganą hybrydą grindu, death metalu, harsh noise’u i noise rocka zarażonego wścieklizną.

Jednocześnie nie jest to typowy zespół metalowy. Oprócz pełnych płyt bezproblemowo decydują się na kolaboracje, a w te wchodzą ze składami niecodziennymi - od post-industrialowego Health po sludge’owe Primitive Man. W wywiadzie dla naszego zina wokalista, Dylan Walker, podkreślał, że grają taką muzykę, jakiej sami chcieliby słuchać i dokładnie o to chodzi. Pupilkowie Relapse Records już dziś są jedną z najmocniejszych nazw w historii grindu.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też