Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Metal Dog Eat Dog + Grove Street + Kings Never Die

Dog Eat Dog + Grove Street + Kings Never Die

Organizator: Knock Out Productions

Dog Eat Dog + Grove Street + Kings Never DieO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Dog Eat Dog znów w Polsce – tym razem jako gwiazda wieczoru! Już 1 i 2 listopada (odpowiednio: Lublin, Bielsko-Biała) rapcore’owi crossoverowcy z Dog Eat Dog pojawią się w roli headlinerów, wracając z pierwszym po sześciu latach albumem, “Free Radicals”. Podczas koncertów trasy wspierać ich będą supporty: hardcore’owcy z Grove Street i Kings Never Die. Dog Eat Dog  bilety na koncerty już w sprzedaży.

Dog Eat Dog 

Pewnie większość z was jeszcze w te wakacje skakała do hitów Dog Eat Dog podczas któregoś odcinku trasy po Polsce z Biohazard. Na listopadowych koncertach z kolei zobaczycie nie tylko dłuższe sety autorów “All Boro Kings”, ale także reprezentację numerów z pierwszej od siedemnastu lat płyty zatytułowanej “Free Radicals”! Ostatnie występy składu potwierdzają, że są w świetnej formie, więc o płytę chyba też nikt nie musi się martwić. Najpewniej dostaniemy to, co lubimy najbardziej i to w dużych dawkach – a więc wypieszczony do granic groove, mariaż hardcore’u oraz rocka z rapem i oczywiście tonę świetnej zabawy. Nie odbierajcie sobie możliwości wejścia w ten młyn na dobry początek listopada. Świeży singiel, “Never Give In”, pokazuje, że ktoś tu wciąż ma się dobrze.

Grove Street 

Nazwa zaczerpnięta z jednej z głównych lokalizacji w kultowej grze “Grand Theft Auto: San Adreas” podparta wściekle chwytliwym hardcorem niczym z soundtracku do Tony’ego Hawka? Brzmi świetnie i takie też jest. Bo w Grove Street znajdziecie także nu-metalową bezwstydność, a nawet rozbujany alt-metal coraz wyraźniej wracający dziś do łask. . Brytyjska ekipa wie, o co chodzi w pisaniu bangerów, dlatego sprawdźcie ich debiutancki “The Path to Righteousness” i lećcie moshować na koncercie.

Kings Never Die

Kings Never Die to idealna rzecz dla tych, którzy ze wszystkich hardcore punkowych scen najwyżej cenią tę nowojorską. Amerykanie (w składzie m.in. Dan Nastasi, niegdyś z Dog Eat Dog!) piszą świetne numery, w których znajdziecie tyle samo miejsca na pełnię agresji, jak i zamaszyste riffy. Metal, punk, rock’n’roll – czują to wszystko.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też