Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Metal Dance With The Dead

Dance With The Dead

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Dance With The DeadO wydarzeniu

O wydarzeniu

Po elektryzującym koncercie w październiku zeszłego roku Dance With The Dead powracają na jedyny koncert do Polski, który odbędzie się 25 czerwca w gdańskim Drizzly Grizzly. Dance With The Dead bilety na koncert w Gdańsku już dostępne.

Dance With The Dead informacje

Dance With The Dead to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych nazw w gatunku synthwave/retro/cyberpunk. Duet, w którego skład wchodzą Justin Pointer oraz Tony Kim, największe inspiracje czerpie z muzyki lat 60’, 70’ i 80’ oraz klimatu horrorów Johna Carpentera. Brzmienie grupy jest hybrydą dźwięków analogowych syntezatorów z heavy metalowymi gitarami.

Zespół w przeszłości dzielił scenę z takimi nazwami jak Perturbator, Neurosis czy Manilla Road, a jego headlinerskie koncerty cieszą się dużą popularnością i często wyprzedają się na całym świecie. Na początku zeszłego roku Dance With The Dead wydali swój siódmy,ostatni jak dotąd album “Driven To Madness”. Utwory z niego, jak i największe przeboje formacji będziemy mogli usłyszeć już niedługo na letnim koncercie w Gdańsku!

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też