Na czasie

opener-festivalagnieszka-chylinskadawid-podsiadlovan-goghto-krakow-tworzy-metamorfozyharry-potter-symfonicznie
Home Koncerty Festiwale Summer Sky Festival - Nosowska, Kult, Sympho House i inni

Summer Sky Festival - Nosowska, Kult, Sympho House i inni

Organizator: VISUAL PRODUCTION Sp. z o.o.

Summer Sky Festival - Nosowska, Kult, Sympho House i inniO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Summer Sky Festival 2021 powraca! To letni cykl wydarzeń kulturalnych gwarantujący wyjątkowe wieczory spędzone w doborowym towarzystwie. Doskonała muzyka, wspaniałe otoczenie, food truckowa oferta gastronomiczna. Spodziewajcie się prawdziwie piknikowej atmosfery! Zapraszamy do Poznania, Katowic, Gdańska i Krakowa. Summer Sky Festival bilety już w sprzedaży.

Summer Sky Festival 2021 koncerty

Katowice, Plac Sławika i Antalla

 • Sympho House - 10.07
 • Nosowska - 11.07

Poznań, Port Lotniczy Ławica

 • Kult - 18.06 oraz 18.07
 • Sympho House - 19.06
 • IRA, Sztywny Pal Azji, Róże Europy 17.07

Kraków, Arena Lato: Letnia Scena Plenerowa TAURON Arena Kraków

 • Sympho House - 21.08
 • Nosowska - 22.08

Łódź, Ogrody Geyera

 • Sympho House - 27.08 | przeniesiony z 25.06

Gdańsk, Plac Zebrań Ludowych

 • Kult - 2.07 
 • Sympho House - 3.07

Summer Sky Festival bilety

 • Strefa VIP – wydzielona strefa najbliżej sceny. Miejsca stojące. Niewielka limitowana liczba osób. Bliski dostęp do strefy gastronomicznej.

   

 • Strefa GOLD – wydzielona blisko sceny. Miejsca stojące. Bliski dostęp do strefy gastronomicznej.

   

 • Strefa STANDARD – wydzielona nieopodal sceny w najlepszej możliwej cenie. Miejsca stojące. Bliski dostęp do strefy gastronomicznej.

Sympho House

Sympho House to unikalne połączenie muzyki house i symfonicznych brzmień w wykonaniu Visual Symphony Orchestra, DJ-a i wokalistów. Podczas koncertów usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: Faithless, Moloko, Bob Sinclar, Daft Punk, Eric Prydz, Basement Jaxx, Modjo, Armand van Helden, Kygo, Avicii i inni. 

 

Ze względu na złożoność projektu powstała Visual Symphony Orchestra składająca się kilkudziesięciu najlepszych muzyków orkiestrowych w Polsce pod kierownictwem doświadczonego kompozytora i aranżera — Dariusza Tarczewskiego.

Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy także DJ-a Wookie, którego ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z muzyką klubową nadało projektowi Sympho House wyjątkowy charakter.

 

Na scenie pojawią się znakomici wokaliści: Kasia Wilk, Kasia K8 Rościńska, Will Prestigiacomo i Daniel Moszczyński.

 

Sympho House to nie tylko muzyka to także multimedialno-świetlny spektakl oddający niesamowity klimat balearskich klubów muzycznych. To potężna dawka housowej energii w symfonicznych aranżacjach z udziałem Orkiestry oraz DJ-a na żywo. Na tym koncercie z pewnością trudno będzie stać w miejscu!

Nosowska i Kult na Summer Sky Festival

Kult jest ikoną polskiego rocka z charyzmatycznym Kazikiem Staszewskim na czele. Zespół obecny na polskiej scenie od ponad 35 lat stał się – bezsprzecznie – kultowy. Mocne teksty, energia i niepowtarzalne, charakterystyczne dla Kultu połączenie gitar, trąb i klawiszy, czynią ich jedną z najbardziej rozpoznawalnych rodzimych grup.

 

Na swoim koncie mają pokaźną dyskografię, uznanie krytyków i rzeszy fanów. Od początku istnienia w swoich utworach poruszają najistotniejsze tematy i bez pardonu obnażają prawdę, gorzko patrząc na rzeczywistość, w której przyszło nam żyć. Mimo upływu lat wciąż są aktualni. Nieustannie koncertują, a ich występy to ponad dwugodzinna dawka porządnego grania.

 

Kasia Nosowska jest jedną z najbardziej popularnych artystek polskiej sceny muzycznej. Jej inteligentne teksty piosenek oraz styl bycia zjednały sobie fanów w całej Polsce.

 

Koncerty organizowany przez Visual Production.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też