Newsletter

Na czasie

drift-masterswe-will-rock-youopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Festiwale RE: RZESZÓW FESTIVAL

RE: RZESZÓW FESTIVAL

28-29.07.2023 Bulwary

Organizator: Agora SA

od 89,00 zł
BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Karnety

piątek
28.07.2023
17:00

RE: RZESZÓW FESTIVAL - KARNET

Rzeszów, Bulwary

Bilety jednodniowe

piątek
28.07.2023
17:00

RE: RZESZÓW FESTIVAL - PIĄTEK

Rzeszów, Bulwary
sobota
29.07.2023
17:00

RE: RZESZÓW FESTIVAL - SOBOTA

Rzeszów, Bulwary

O wydarzeniu

Bilety w niższej cenie tylko do środy* (31.05) - kup przed zmianą cen!
*lub od wyczerpania puli

NOWE OGŁOSZENIA Julia Wieniawa i Rubens, dołączają do line-upu!

To już pewne! Druga edycja RE: Rzeszów Festival odbędzie się w piątek i sobotę 28 i 29 lipca. Pierwszymi gwiazdami otwierającymi program festiwalu są Sorry Boys, Król, Bedoes 2115 oraz T.Love. Re:edycja festiwalu w miejscu bez zmian - zapraszamy wszystkich na piękne Bulwary nad Wisłokiem

 

  • Otwarcie bram: godz. 16:00
  • Start koncertów: godz. 17:00
  • Zakończenie imprezy: 0:30

RE: Rzeszów Festival 2023 line-up » Sprawdź kto wystąpi na festiwalu w Rzeszowie

Julia Wieniawa, Rubens, Sorry Boys, Król, Bedoes 2115, T.Love -  to pierwsze gwiazdy, które otwierają program Re:Rzeszów Festival. A to dopiero początek – kolejni bohaterki i bohaterowie festiwalu będą ujawniane w następnych tygodniach. 

RE: Rzeszów Festival bilety

  • Start sprzedaży FAN TICKET – czyli 2-dniowych karnetów w promocyjnej cenie 139 złotych startuje w piątek 21 kwietnia, godz. 12.00 i potrwa do 5 maja br. lub do wyczerpania puli. 
  • Sprzedaż regularna startuje 6 maja br. 

RE: Rzeszów Festival 2023 = 2 dni RE:laksu

Dwudniowy festiwal zadebiutował w stolicy Podkarpacia w 2022 roku szturmem przebijając się przez zatłoczoną mapę festiwalową Polski. Dzięki kolejnej edycji ma szansę na dobre zapisać się w kalendarzu obowiązkowych letnich wydarzeń muzycznych. Pierwsza edycja RE: Rzeszów Festival spotkała się z gorącym przyjęciem. Podczas dwóch dni imprezy bawiło się aż 5,5 tys. festiwalowiczów. Zagrały takie gwiazdy jak m.in. Mrozu, Margaret, Brodka, Baranovski, Fisz Emade Tworzywo, Pezet, Natalia Przybysz, czy rodzimy rzeszowianin Arek Kłusowski. 

Pierwszymi ogłoszonymi artystkami i artystami drugiej edycji RE: Rzeszów Festival są Król, T.Love, Bedoes 2115 oraz Sorry Boys. Także i w tym roku RE: Rzeszów Festival otworzy swoje festiwalowe wrota na 2 dni – tym razem w piątek i sobotę, przenosząc się z terminem na 28 i 29 lipca. Na festiwalowej scenie usłyszymy 10 koncertów wspaniałych artystów i artystek reprezentujących różne style muzyczne. Nie zabraknie także pozamuzycznych atrakcji takich jak m.in. strefa dla dzieci i piknik kulinarny. 

“Bardzo się cieszymy, że pierwsza edycja festiwalu spotkała się z tak wspaniałym odbiorem. Niesamowita energia występujących artystek i artystów, liczna wspaniała publiczność, która z wielkim entuzjazmem brała udział w wydarzeniu, masa atrakcji dla dzieci i rodzin sprawiły, że możemy mówić o sukcesie. W tym roku we współpracy z władzami Rzeszowa organizujemy drugą edycję. To wspaniałe, że możemy tworzyć festiwal, na którym zagoszczą tak różnorodni twórcy, reprezentujący rozmaite gatunki muzyczne od popu, poprzez rock, elektro aż po rap reprezentowany przez młodych raperów zdobywających szczyty popularności wśród młodej widowni na You Tube i Spotify” - mówią organizatorzy Re:Rzeszów Festival - Anna Pruszyńska, dyrektorka produkcji eventów oraz Jacek Zmiczerewski, dyrektor rozwoju biznesu eventów z Agory, która jest organizatorem wydarzenia.

Re:Rzeszów Festival ma ambicje stać się flagowym festiwalem regionu i muzyczną wizytówką Podkarpacia. Nazwa festiwalu nie jest przypadkowa - RE kojarzy się z RE:sovią, ale też z nowoczesnym myśleniem i pozytywnymi zmianami - RE to RE:cykling i RE:use, czyli odpowiedzialne i nowatorskie podejście. RE to zaczynanie od nowa, RE:start i RE:set, RE to RE:gionalność i lokalność. RE to wreszcie RE:laks, RE:lacje i RE:generacja - bo o tym jest właśnie festiwal: spędzaniu czasu razem, regenerującej atmosferze i odpoczynku i najlepszej jakości rozrywce.

 

  • Organizatorzy: Agora S.A., Wyborcza.pl
  • Partner główny: Miasto Rzeszów 
  • Partner: Estrada Rzeszowska
  • Partner merytoryczny: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS
  • Sponsor strategiczny: Perła Browary Lubelskie
Zobacz więcej

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn