Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Festiwale RE: Rzeszów Festival 

RE: Rzeszów Festival 

Organizator: Agora SA

OpisArtyści

Opis

NOWI ARTYŚCI  Ogłaszamy line up niedzielnej sceny tanecznej pod kuratelą Baascha! Na festiwalu pojawią się Niemoc, Rysy, Coals.

 

Zapraszamy na RE: Rzeszów Festival - nowy letni festiwal organizowany przez Agorę. Impreza dobędzie się w dniach 20-21 sierpnia 2022 r. na Bulwarach nad Wisłokiem i ma ambicję stać się nową ikoną Rzeszowa. 2 dni RE:laksu, dwie sceny, kilkanaście czołowych polskich gwiazd oraz unikalne połączenie muzyki i światła - to przepis na pierwszą edycję nowego, letniego festiwalu. 

RE: Rzeszów Festival 2022 » Artyści » Line-Up » Sprawdź kto wystąpi na festiwalu w Rzeszowie

Scena Live

Scena Taneczna

RE: Rzeszów Festival 2022 informacje

Letnie festiwale muzyczne to kulturowy fenomen - przyciągają wielotysięczną publiczność, kreują trendy i są jedną z ulubionych form wakacyjnego spędzania czasu. To wydarzenia pełne energii, pozytywnych emocji i inspiracji. I taki właśnie ma być RE: RZESZÓW FESTIVAL - najnowszy letni festiwal na mapie Polski. W sierpniowy weekend rzeszowskie Bulwary nad Wisłokiem wypełnią się nie tylko muzyką największych współczesnych gwiazd popu, alternatywy, hip-hopu, rocka i elektroniki, ale także zostaną rozświetlone przez Park Świateł. To połączenie, jakiego w tym regionie jeszcze nie było.

 

RE: RZESZÓW FESTIWAL już od pierwszej edycji będzie podzielony na dwie sceny. Na scenie LIVE wystąpią najwięksi współcześni twórcy i twórczynie polskiego popu, hip-hopu, alternatywy oraz rocka. Będą to wokalistki, wokaliści i zespoły, których koncerty to spektakularne show, a przeboje pochodzą z czołówek list serwisów streamingowych. Na scenie TANECZNEJ pojawią się z kolei czołowe nazwiska muzyki elektronicznej i alternatywnej, wybrane i zaproszone m.in. przez pierwszą damę muzyki klubowej w Polsce, czyli Novikę. W sumie to kilkanaście koncertów w ciągu dwóch dni.

 

Wydarzenie będzie nie tylko świetnie brzmiało, ale i świetnie wyglądało. Teren RE: RZESZÓW FESTIWALU na Bulwarach nad Wisłokiem zamieni się na cały weekend w Park Świateł. 

 

RE kojarzy się z Resovią, ale też z nowoczesnym myśleniem i pozytywnymi zmianami - RE to REcykling i Reuse, czyli odpowiedzialne i nowatorskie podejście. RE to zaczynanie od nowa, REstart i REset, RE to REgionalność i lokalność. RE to wreszcie RElaks, RElacje i REgeneracja - bo o tym ma być właśnie ten festiwal: o wspaniałym spędzaniu czasu razem, świetnej regenerującej atmosferze i odpoczynku, a także o najlepszej jakości rozrywce. 

RE: Rzeszów Festival 2022 bilety

RE: RZESZÓW FESTIWAL

20-21 sierpnia 2022 r. (sobota i niedziela) - 2 DNI RE:LAKSU

Bulwary nad Wisłokiem

 

  • Bilet jednodniowy od 79 zł, karnety od 129 zł
  • Dzieci do lat 5 wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie.
  • Dzieci od lat 6 do lat 12 - 50% ceny

Organizatorzy: Agora S.A., Wyborcza.pl

Partner główny: Miasto Rzeszów 

Partner: Estrada Rzeszowska

Partner merytoryczny: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

Sponsor: Perła Browary Lubelskie

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn