emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Koncerty Festiwale Powidz Jam Festiwal

Powidz Jam Festiwal

Organizator: Good Taste Production

Powidz Jam FestiwalO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na Powidz Jam Festiwal, który odbędzie się w Parku Łazienkowskim w Powidzu. Powidz Jam Festiwal bilety już dostępne. 

Powidz Jam Festiwal 2022 artyści 

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow to niezwykle elektryzująca artystka i jeden z bardziej temperamentnych głosów na polskiej scenie muzycznej.  W 2017 r. zadebiutowała albumem „A kysz!”. Dokładnie dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi album artystki zatytułowany „Helsinki”. W 2021 r. artystka zaprezentowała „Wojny i Noce”, trzeci studyjny album, który pokrył się Platyną. Album promował przebój „Za krótki sen” nagrany wspólnie z Dawidem Podsiadło

 

Duży wkład w twórczość wokalistki ma jej przyjaciel i producent Michał Kush, z którym Daria stale tworzy. To właśnie z nim, w 2022 roku, otrzymała Fryderyka w kategorii Team Kompozytorski, a sama została uhonorowana statuetką dla Artystki Roku oraz wspólnie z Męskie Granie Orkiestra 2021 za singiel „I Ciebie też, bardzo”. 

Kaśka Sochacka

Jeden z najpiękniejszych i najciekawszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Kaśka Sochacka zdobyła serca słuchaczy debiutancką EP-ką „Wiśnia EP” z 2019 roku, a w 2021 r. wydała album „Ciche dni”, który przyniósł jej jeszcze większą rozpoznawalność, tysiące fanów i dziesiątki wyprzedanych koncertów. 

 

W 2022 roku została laureatką dwóch Fryderyków - za Fonograficzny Debiut Roku oraz Album Roku Indie Pop za płytę „Ciche dni”.

 

Regulamin Imprezy dostępny TUTAJ.Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też