Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Festiwale ON THE MOVE Music Festival

ON THE MOVE Music Festival

12-14.07.2024 Toruń

Organizator: Toruńska Agenda Kulturalna

Sprawdź bilety
ON THE MOVE Music FestivalBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Karnety

ON THE MOVE Music Festival: KARNET
Karnety

ON THE MOVE Music Festival: KARNET

Toruń, Fosa Zamkowa

Bilety jednodniowe

ON THE MOVE Music Festival: ROSALIE / VITO BAMBINO
niedziela
14.07.2024
19:00

ON THE MOVE Music Festival: ROSALIE / VITO BAMBINO

Toruń, Fosa Zamkowa

O wydarzeniu

Od 12 do 14 lipca odbędzie się pierwsza edycja On The Move Music Festival. W ten letni weekend Fosa Zamku Krzyżackiego wypełni się muzycznymi brzmieniami. Wydarzenie pełne świetnej zabawy, niezapomnianych przeżyć, a co najważniejsze – dobrej muzyki! Trzy dni wypełnione będą koncertami gwiazd polskiej sceny alternatywnej i nie tylko. Wystąpią Smolasty, Daria ze Śląska, Vito Bambino oraz Rosalie. Bilety już w sprzedaży!

On The Move Music Festival - informacje o wydarzeniu

On The Move Music Festival jest lokalną odpowiedzią na kierunek współczesnej muzyki. To wyjątkowy projekt łączący najnowsze trendy z unikalnym dziedzictwem Torunia. Będzie to moment, kiedy tradycje zetkną się z nowoczesnością. Urokliwe otoczenie Fosy Zamkowej doda festiwalowej scenie niepowtarzalnego charakteru. Oprócz czterech koncertów gwiazd największego formatu przewidziane są również inne atrakcje, m.in. food trucki, które dostępne będą przez cały czas trwania wydarzenia.

 

12.07

Pierwszego dnia na scenie On The Move Music Festival pojawi się Smolasty – wokalista oraz producent tworzący muzykę z pogranicza R&B, pop i rap. Współpracował z wieloma znanymi wykonawcami takimi jak Robert Gawliński, Doda, Białas, Kaz Bałagane, Otsochodzi, Kizo, Young Leosia czy Ewa Farna. Za swój debiutancki album "Fake Love" otrzymał nominację do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategorii muzyki rozrywkowej. Do tej pory zgromadził na swoim koncie aż cztery diamentowe wyróżnienia, niemalże 30 platyn oraz szereg złotych płyt.

Jednak największym sukcesem Smolastego są jego koncerty! Dzięki swojej niezwykłej osobowości, spontaniczności i umiejętności nawiązania kontaktu z publiką, przyciąga tysiące słuchaczy z całej Polski. Doskonały kontakt z publicznością oraz spontaniczność sprawiają, że koncerty to jedyne w swoim rodzaju przeżycie dla każdego z fanów artysty.

 

13.07

Sobotni wieczór On The Move Music Festival uświetni Daria ze Śląska. Jest uznawana za jedno z największych odkryć 2023 roku, a za swój debiut otrzymała Nagrodę Muzyczną "Fryderyk". Mimo że na polskiej scenie jest obecna stosunkowo niedługo, to swoim wyjątkowym podejściem do tworzenia muzyki zaskarbiła sobie sympatię słuchaczy, a liczba jej fanów wciąż się powiększa.

Chociaż początkowo Daria wiązała swoją przyszłość z siatkówką, ostatecznie postawiła na muzykę. Dziś jest artystką wyjątkową, pełnowymiarową, prezentującą w swoich utworach własne spojrzenie na życie. Jej numery pełne są melancholii i spokoju. Często opisuje w nich swoje przemyślenia i doświadczenie życiowe. To właśnie pozwala jej zbliżyć się do odbiorców, którzy z jej muzyką mogą się utożsamić.

Małpa (właściwie Łukasz Małkiewicz) to toruński raper i autor tekstów. Na koncie ma cztery świetnie przyjęte przez publiczność i krytyków albumy: kultowe już na polskiej scenie “Kilka numerów o czymś”, pokryte Platyną “Małpa Mówi” oraz “Blur”. Ostatnie wydawnictwo artysty zatytułowane “Bóg nie gra w kości” ukazało się 29 kwietnia 2022 roku. Nagrania dotarły do 1. miejsca zestawienia OLiS, a album, podobnie jak poprzedniczka, uzyskał status Złotej Płyty.

 

14.07

Ostatni dzień festiwalu będzie równie wyjątkowy. Na scenie pojawi się dwoje artystów, a pierwszą z nich jest Rosalie. Jest ona polsko-niemiecką wokalistką, reprezentującą głównie nurt R&B. Po jej debiucie w 2015 redakcja Brand New Anthem określiła ją najlepiej rokującą gwiazdą nadchodzącego roku. Jednak najwięcej rozgłosu przyniosło jej wydanie pierwszego albumu – "Flashback". To dzięki niemu ugruntowała sobie pozycję na polskim rynku muzycznym i nie zapowiada się, żeby szybko ją opuściła.

Drugą gwiazdą tego wieczoru będzie Vito Bambino. Piosenkarz, autor tekstów, kompozytor i producent muzyczny. Z muzyką jest związany już od bardzo dawna, wcześniej występując z zespołem Bitamina. Współpracował również z wieloma innymi artystami takimi jak Dawid Podsiadło, Sanah, czy Kaśka Sochacka. Wyróżnia się na tle innych wykonawców swoją wyjątkową barwą głosu i skłonnością do eksperymentowania z muzyką.

#zażywajkultury

Festiwalowi przyświeca wyjątkowa wizja. W ramach inicjatywy #zażywajkultury w trakcie trwania wydarzenia działać będzie punkt, w którym odwiedzający dowiedzą się o dostępnych miejscach specjalistycznej pomocy w walce z uzależnieniami. Dostępne również będą materiały profilaktyczne z najważniejszymi informacjami w tej tematyce. Nad punktem czuwać będzie wykwalifikowana we wspomnianej dziedzinie osoba, posiadająca odpowiednie doświadczenie i wykształcenie.

On The Move Music Festival to niezwykłe wydarzenie. Połączenie postępu i tradycji to wyjątkowa cecha, wyróżniająca festiwal na tle innych. Trzy dni w unikalnym festiwalowym klimacie, z dobrą muzyką na żywo oraz w pięknym otoczeniu Fosy Zamkowej to coś, czego w Toruniu brakowało. 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też