Festiwal Weselnych Przebojów 2022

Festiwal Weselnych Przebojów 2022

SPRAWDŹ BILETY

Przed nami festiwal pełen miłości, muzyki i świetnej zabawy - Festiwal Weselnych Przebojów 2022! Kolejna już edycja odbędzie się 12 i 13 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie. Huczne zaślubiny świętować będziemy wspólnie z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Festiwal Weselnych Przebojów 2022  bilety już w sprzedaży.

 

Impreza organizowana jest z wielkim rozmachem. Skupia nie tylko znakomitych artystów, ale również fanów muzyki
disco, która jest królową każdego wesela i każdego lata. Festiwal jak co roku będzie transmitować na żywo Telewizja POLSAT.

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 artyści

 

W tym roku  w trakcie imprezy w Mrągowie świętować będziemy jubileusz Zespołu Ich Troje.

Festiwal Weselnych Przebojów bilety na festiwal w Mrągowie

  • I kategoria – 199 zł; - od 12.07 zmiana na 209 zł

  • II kategoria – 179 zł;  - od 12.07 zmiana na 189 zł

  • III kategoria – 159 zł;  - od 12.07 zmiana na 169 zł

  • IV kategoria – 109 zł;  - od 12.07 zmiana na 119 zł
     

  • Dzieci do 7 roku życia: darmowy wstęp na Festiwal. Dzieci mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej - zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem. 
  • Bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach: darmowy wstęp, za bilet płaci tylko opiekun - prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl
  • Bilety VIP - 280 zł - najlepsze miejsca + oddzielne wejście

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Festiwal Weselnych Przebojów 2022
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/