Żuławy w Rytmie Disco - Nowy Staw 2020

Żuławy w Rytmie Disco - Nowy Staw 2020

Przed nami kolejna największej imprezy na północy Polski – Żuławy w Rytmie Disco 2020! Na polu koncertowym w Nowym Stawie zagrają największe gwiazdy muzyki disco polo. Ponadto zobaczymy również występy znanych TIK TOKERÓW!

Żuławy w Rytmie Disco 2020 program

Otwarcie bram: godz. 14:00


Od godziny 15:00: spotkanie z TIK TOKERAMI

Na scenie zaprezentują się: Krystian Ziętkowski, Cezary Nykiel, Ciapur, Ula Woźniak, Roksana Orłowska, Patrycja Widera, Kinga Wilczewska

 

Od godziny 17:00 na polu koncertowym wystąpią:

Oprócz koncertów na terenie wydarzenia czekać będzie wiele atrakcji, m.in dmuchane zabawki, wesołe miasteczko, strefa gastronomiczna i inne niespodzianki!

Żuławy w Rytmie Disco 2020 bilety 

Zapraszamy do zakupu biletów w przedsprzedaży za jedyne 25 zł!

 

  • Dzieci do 7 roku życia mają możliwość darmowego wstępu na teren imprezy. Rodziców prosimy o zabranie niezbędnych dokumentów, aby móc ocenić wiek podopiecznego. Może to być np. akt urodzenia, książeczka zdrowia dziecka, paszport lub dowód tymczasowy.

  • Osoby, które nie mają ukończonego 16-tego roku życia muszą przebywać na terenie imprezy w towarzystwie pełnoletniego opiekuna.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Żuławy w Rytmie Disco - Nowy Staw 2020
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/