Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podla

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podla

Państwową Szkołę Wyższą im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej powołano w 2000 roku. Aktualnie kształci studentów na 18 kierunkach studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich.

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej posiada salę przeznaczoną do organizacji wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Aula mieści się w budynku głównym PSW. Sala zapewnia miejsca dla 339 gości. Sprawdź, jakie inicjatywy kulturalne zaplanowała na najbliższe miesiące Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Bilety na wydarzenia odbywające się w Auli PSW można nabyć również na naszej stronie internetowej.

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej – wydarzenia

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej współorganizowała koncert Grupy MoCarta i stand up Piotra Bałtroczyka. Przed publicznością w auli wystąpiły także Kabaret Ani Mru-Mru i Kabaret Skeczów Męczących.

Spektakle „Wąsik”, „Szalone nożyczki” i „Ostra jazda” to kolejne wydarzenia, których organizatorem była Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Bilety na przedstawienia cieszyły się dużym zainteresowaniem publiczności.

W Auli PSW w Białej Podlaskiej odbyły się również koncerty Zbigniewa Wodeckiego i Eleni. Na 2022 zaplanowano z kolei spektakle „Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko” i „Miłosna pułapka”. Bilety na wydarzenia można nabyć wygodnie przez internet, nie wychodząc z domu.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej?
    Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej mieści się przy ulicy Sidorskiej 95/97. W pobliżu znajduje się Bialskie Centrum Kultury oraz Aquapark ZWWF w Białej Podlaskiej.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej?
    Targi Turystyczne oraz Europejski Festiwal Tradycyjnych Gier i Zabaw to imprezy, których gospodarzem była Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Wydarzenia cieszyły się sporą frekwencją. Bilety na koncerty i inne eventy w PSW często można nabyć przez internet.

  • Kiedy utworzona została Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej?
    Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej utworzona została w 2000 roku. Od marca 2022 nowa nazwa uczelni to Akademia Bialska Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podla
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Sidorska 95/97
21-500 Biała Podlaska

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/