Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Widowiska Rewie | Show Moscow Circus on Ice - The Grand Hotel

Moscow Circus on Ice - The Grand Hotel

Organizator: OWACJA sp. z o.o.

Moscow Circus on Ice - The Grand HotelO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na pokaz Moskiewskiego Cyrku na Lodzie, który jest jedynym w swoim rodzaju zespołem na świecie, a jego powstanie było nowym kamieniem milowym w historii światowej sztuki cyrkowej. Moskiewski Cyrk na Lodzie bilety już dostępne.

Trasa Moskiewskiego Cyrku na Lodzie

O Cyrku na Lodzie

Cyrk na Lodzie to trupa moskiewskiego Cyrku Nikulina na Cwietnym Bulwarze. Został założony w 1962 roku, a ich spektakle na lodzie można zobaczyć na całym świecie. W przeciągu dziesięciu lat swojego istnienia Moskiewski Cyrk na Lodzie odbył trasy po ponad 30 krajach i pozostaje jednym z liderów światowego cyrku na lodzie.

 

Cyrkowy pokaz na lodzie dedykowany jest całym rodzinom. Widowisko obejmuje szeroki zakres gatunków cyrkowych. Każdy numer programu opowiada o odrębnej historii. Na lodzie żonglerów zmieniają woltyżerzy, a powietrzni akrobaci wymieniają się z ekwilibrystami. W programie są też multimedialne skecze klaunów. Widzowie w każdym wieku znajdą tu coś dla siebie. Ta niezrównana rewia na lodzie zachwyca i fascynuje.

Informacje o spektaklu 

Do naszych spektakli angażujemy najlepszych reżyserów cyrkowych i teatralnych. Nasze pokazy wyróżnia barwny i szeroki repertuar. Tylko u nas powietrzni gimnastycy, żonglerzy, klauni i akrobaci wykonują na łyżwach cały występ. Obecnie zespół Moskiewskiego Cyrku na Lodzie składa się z artystów o kilkupokoleniowej tradycji, absolwentów szkół cyrkowych, a także z mistrzów jazdy figurowej na lodzie i mistrzów olimpijskich, potrafiących zademonstrować istne cuda sztuki cyrkowej na lodzie. Doświadczenie i sprzęt pozwalają nam pracować w wielu różnych przestrzeniach scenicznych i odgrywać nasz cyrkowy spektakl zarówno na lodzie naturalnym, jak i sztucznym. Nie tylko wozimy ze sobą ponad 150 kostiumów, ale także dbamy o to, aby każdy szczegół był odpowiednio artystycznie ujęty. Jesteśmy kontynuatorami tradycji pierwszego na świecie cyrku na lodzie i ciężko pracujemy, by nieustannie zachwycać naszych widzów na całym świecie

 

Moskiewski Cyrk na Lodzie

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też