Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Tato nie wraca

Organizator: Teatr WARSawy

Opis

Opis

Zapraszamy na monodram Agnieszki Przepiórskiej Tato nie wraca do Teatru WARSawy! Spektakl jest oparty na osobistych doświadczeniach aktorki. Tato nie wraca bilety na spektakl już w sprzedaży. 

O spektaklu Tato nie wraca

Autor tekstu, ceniony dramaturg Piotr Rowicki ze wspomnień Przepiórskiej uczynił uniwersalną historię młodej kobiety, która dorastała bez ojca. Nasza bohaterka to osoba z sukcesami, menadżerka w banku, matka, żona, z mieszkaniem w Warszawie, letnim domkiem na Mazurach i luksusowym Audi. Pewnego dnia, wykonując rutynowe spotkania z klientami w banku Agnieszka w jednym z nich odnajduje niewidzianego od wielu lat ojca, który zniknął z jej życia kiedy miała 3 lata. Spotkanie uruchamia lawinę wspomnień i wypieranych przez lata uczuć. W emocjonalnych, pełnych pasji i nostalgii monologach odbywamy wraz z bohaterką podróż do świata utraconego dzieciństwa, do autentyczności i niewinności. Spacerujemy ulicą Marchlewskiego, jemy Ambrozję  w Hortexie mocno ściskając rękę ojca. A potem buntujemy się przeciwko niemu - w Jarocinie i na berlińskim koncercie U2.

 

Czy możliwe jest spotkanie po latach? Czy jest szansa na jakiekolwiek porozumienie? Jak radzić sobie z wieloletnia pustką po nieistniejącym ojcu?

 

Spektakl Tato nie wraca Teatru WARSawy stanie się terapeutycznym seansem, w którym odnajdziemy swoje tęsknoty, marzenia, może nawet spotkamy siebie sprzed lat. Będzie okazja żeby wyszeptać sobie samemu to, co zawsze chcieliśmy usłyszeć jako dziecko.

Tato nie wraca twórcy spektaklu

 • Autor: Piotr Rowicki
 • Scenografia i kostiumy: Grupa Mixer
 • Ruch sceniczny: Arkadiusz Buszko
 • Projekcje: Paweł Laskowski
 • Występuje: Agnieszka Przepiórska 

Informacje dotyczące spektaklu 

 • Widownia zapełniona będzie co najwyżej w 50%
 • Widzowie usadzeni będą co drugie krzesło, naprzemiennie w rzędach - w szachownicę. Zasada odstępów dotyczy również rodzin i osób dzielących gospodarstwo domowe (wyjątkiem są dzieci do 13.r życia oraz osoby wymagające opieki)
 • Widzów obowiązuje zalecenie zakrywania ust i nosa oraz dezynfekacji rąk przed wejściem do teatru oraz zachowywanie bezpiecznych odległości wewnątrz budynku
 • Przed wejściem na widownię uczestnik zobowiązany jest do złożenia oświadczenia że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym; oświadczenia wydawane i zbierane będą w teatrze przed spektaklem
 • Szatnia będzie nieczynna
 • Przed wejściem na salę obowiązuje kolejka o dwumetrowych odstępach między osobami
 • Udostępnione zostanie dodatkowe wyjście z sali, opuszczanie widowni będzie koordynowane przez bileterów

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn