Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasun-festival
Home Teatr Inne Jenner: zostać sobą

Jenner: zostać sobą

Organizator: Fundacja Serca Bicie

Jenner: zostać sobąO wydarzeniu

O wydarzeniu

Spektakl pt. „Jenner: zostać sobą” autorstwa Grzegorza Likiego w reżyserii Michała Any Nowickiego przybliży sylwetkę rozsławionej w historii lekkoatletyki Caitlyn Jenner. Jenner: zostać sobą bilety na spektakl już dostępne. 

O spektaklu Jenner: zostać sobą

Caitlyn Marie Jenner to amerykańska osobowość medialna (znana z popularnego amerykańskiego serialu dokumentalnego o rodzinie Kardashianów) i mistrz olimpijski w dziesięcioboju lekkoatletycznym mężczyzn na igrzyskach olimpijskich w Montrealu w 1976 roku oraz rekordzista świata. Głównymi tematami spektaklu są więc przemiany głównej bohaterki na przestrzeni lat oraz to, co je motywowało wypowiedziane na tzw. ringu ze swoją byłą żoną Kristen „Kris” Kardashian Jenner amerykańską bizneswoman, osobowością telewizyjną. Przedstawienie podejmie też próbę odpowiedzi na często dotykające nas wszystkich pytania i kwestie: Jak pośród tych wszystkich zmian ciągle pozostać prawdziwie sobą? Ja w mojej głowie, kontra to, jak widzą mnie ludzie. Życie w zgodzie ze sobą, wyobcowanie i nieprzystawalność, ciężar unikatowości, samotność, odtrącenie, dyskryminacja, strach przed innością. 

Spektakl ma charakter multidyscyplinarny, za sprawą połączenia światów: teatru, sportu, dokumentu oraz muzyki. Przedstawienie jest wzbogacone nagraniami wideo, na które będą się składać rozmowy z wybitnymi postaciami polskiego sportu. Wizualizacje spektaklu uatrakcyjniają nigdy wcześniej niepublikowane zdjęcia i materiały dokumentalne z igrzysk olimpijskich, gdzie udział brała Caitlyn Jenner.

 

  • scenariusz: Grzegorz Like
  • reżyseria: Michał Ana Nowicki
  • muzyka: Piotr Korzeniak, Paweł Stus
  • scenografia i kostiumy: Dominika Jaszczyńska, Barbara Doniec
  • obsada: Monika Kufel, Paweł Wolsztyński

 

Bilet ulgowy - studenci do 26 roku życia, emeryci i renciści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też