Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingmetal-hammer

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Sport Inne Orlen Copernicus Cup Toruń 2023

Orlen Copernicus Cup Toruń 2023

Organizator: Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki

O wydarzeniu

O wydarzeniu

Drodzy fani lekkoatletyki! Mityng Orlen Copernicus Cup Toruń 2023 po raz dziewiąty odbędzie się w ramach najważniejszego cyklu lekkoatletycznych imprez halowych na świecie, czyli World Athletics Indoor Tour Gold. W Arenie Toruń zobaczymy największe gwiazdy światowej lekkiej atletyki w wybranych konkurencjach biegowych i technicznych.

Orlen Copernicus Cup 2023 bilety

  • Bilety ulgowe przysługują młodzieży uczącej się i studentom do 24 roku życia oraz emerytom i rencistom po okazaniu uprawnień.

  • Do ukończenia 3 roku życia dzieci wchodzą za darmo z opiekunem - bez biletu i bez wskazania miejsca.

  • W cenie biletu VIP można skorzystać z miejsca parkingowego na parkingu podziemnym Areny Toruń, dostępny będzie catering w strefie VIP.

Orlen Copernicus Cup Toruń 2023 program

W rywalizacji udział wezmą medaliści ostatnich Halowych Mistrzostw Świata w Belgradzie, Mistrzostw Świata w Eugene oraz Mistrzostw Europy w Monachium! Wśród nich będzie można zobaczyć naszych wspaniałych reprezentantów Polski z Anną Kiełbasińską na czele. Organizatorzy robią wszystko, aby kibice mogli zobaczyć na toruńskiej bieżni innych reprezentantów naszego kraju np. Natalię Kaczmarek, Justynę Święty-Ersetic, Pię Skrzyszowską, Piotra Liska, Pawła Wojciechowskiego, Damiana Czykiera, a także zagranicznych zawodników takich jak Armand Duplantis, Grant Holloway, Femke Bol czy Marco Tamberi.

Konkurencje podczas Orlen Copernicus Cup 2023:

  • kobiety: 60m, 400m, 800m, 3000m, 60m przez płotki
  • mężczyźni: 400m, 800m, 1500m, 60m przez płotki, skok o tyczce, skok wzwyż, skok w dal

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn