Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo

Ty Segall

23-24.08.2024 Warszawa, Kraków

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Ty SegallBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Warszawa

Ty Segall
piątek
23.08.2024
20:00

Ty Segall

Warszawa, Klub Hydrozagadka

Kraków

Ty Segall
sobota
24.08.2024
20:00

Ty Segall

Kraków, Kamienna 12

O wydarzeniu

START SPRZEDAŻY: 23.02.2024, g. 11:00

Jedna z czołowych postaci zainspirowanej psychodelią sceny garage rock’owej zawita w 2024 roku do dwóch polskich miast. Ty Segall wystąpi u nas z wyjątkowymi solowymi koncertami akustycznymi w Warszawie i w Krakowie.

Ty Segall informacje

Artysta stoi na czele muzycznej sceny, która rozkwitła w późnych latach 00. w Kalifornii. Jego bogata i różnorodna dyskografia składa się z parudziesięciu albumów nagranych solo oraz z różnymi projektami. Ten jakże obfity katalog pomógł zdefiniować garage punkowe brzmienie tamtego okresu, wędrując też w rejony hard-rockowe, folk-rockowe, a także heavy metal czy brzmienia syntezatorowe oraz akustyczne. Ty Segall zdobywał uznanie już jako wokalista grupy The Epsilons, która charakteryzowała się surowszym i bardziej zadziornym podejściem do brzmień spod znaku The Strokes czy The White Stripes. Następnie podjął się solowej kariery w ramach której zaprezentował różne oblicza: wyrafinowane, drapieżne, klasyczne, retro, minimalistyczne, lo-fi, a także jako instrumentalny człowiek-orkiestra. Niezależnie od obranej stylistyki niezmienne pozostaje jego świetne wyczucie melodii, nieograniczona kreatywność oraz zaraźliwa intensywność jego piosenek oraz występów.

 

> English version below <

Zobacz więcej

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też