Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Koncerty Rock Tina Turner Night

Tina Turner Night

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

Tina Turner NightO wydarzeniu

O wydarzeniu

Tina Turner Night w Starym Klasztorze! 23 marca zapraszamy do Sali Witrażowej Starego Klasztoru na koncert poświęcony legendzie rockowej sceny muzycznej, nazywanej już teraz Babcią Rocka. W 2021 Tina Turner została wpisana do Rock&Roll Hall of Fame za karierę solową i w związku z tym chcemy uhonorować muzyczną drogę artystki oraz przypomnieć jej najznamienitsze hity. Tina Turner Night bilety na koncert już dostępne!

Tina Turner Night we Wrocławiu

Będziecie mogli rozkochać się na nowo w dźwiękach największych przebojów artystki zarówno z jej solowej kariery jak i wcześniejszych lat.

Z hitami Tiny zmierzy się na scenie Starego Klasztoru energetyczna Martyna Szczepaniak - absolwentka Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, specjalizacja wokalistyka jazzowa pod okiem Kasi Mirowskiej. Współtworzyła wrocławski zespół funkowy deTone oraz jazzowy zespół wokalny Polychord. Wieloletnia chórzystka Chóru Uniwersytetu Przyrodnicznego we Wrocławiu pod dyrygenturą Alana Urbanka. Wielbicielka grania na żywo, stała bywalczyni wrocławskich jam sessions. Kocha funk&soul ale uwielbia doprawiać każdy utwór szczyptą jazzu, dzięki czemu jest wokalistką o wielu twarzach z nienagannym wyczuciem harmonii i feelingiem nie do podrobienia.

Nie bez przyczyny w angielskiej odmianie jej imienia występuje cząstka głównej gwiazdy - MarTina jest inicjatorką projektu i scala cały zespół w składzie:

• Łukasz Zgoda (saksofon)

• Olek Miśkiewicz (piano)

• Piotr Treliński (gitara)

• Michał Kotowicz (bas)

• Bartłomiej Libera (perkusja)

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też