Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Rock The Black Angels

The Black Angels

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

The Black AngelsO wydarzeniu

O wydarzeniu

The Black Angels w Polsce! Teksańska legenda niezależnego rocka, The Black Angels przyjadą do Polski aby 10 lutego 2023 dać koncert w warszawskim klubie Niebo. Ten progresywny skład w otwarty sposób inspiruje się twóczością The Velvet Underground, ale przyprawia swoją twórczość jeszcze większą ilością psychodeli, brudu i południowej duszności. Fani ciężkiego, powykręcanego grania z pewnością będą zachwyceni! The Black Angels bilety na koncert w Warszawie już dostępne.

Timing koncertu:

  • 19:00 - drzwi 
  • 19:20 - support: New Candys 
  • 20:15 - The Black Angels 

O zespole The Black Angels

Zawiązani w 2004 roku The Black Angels niemal z miejsca stali się jednym z czołowych przedstawicieli sceny amerykańskiego, gitarowego południa, zyskując ogromne uznanie fanów na popularnym wtedy portalu MySpace. Ich debiutancki LP “Passover” był doceniony za wyjątkowe połączenie ciężkich aranżacji z melodycznością indie i poruszającymi tekstami. W dyskografii TBA nie ma w zasadzie słabych punktów, a wydany w 2017 roku “Death Song” z hitowymi singlami “Currency” czy “Life Song” wydaje się być dotychczasowym opus magnum zespołu. Twórczość The Black Angels powinna być również dobrze znana fanom dobrego kina i seriali, ponieważ po ich twórczość chętnie sięgali producenci popularnych dzieł, na czele z genialnym serialem “True Detective” czy filmem “Wyrok Śmierci”.

Support: New Candys

Każdy, kto pozna muzykę New Candys nie będzie dowierzał, że pochodzą z tak malowniczego miasta jak Wenecja. Ich mroczny, pokręcony rock’n’roll to kombinacja hałaśliwych dźwięków i wyrafinowanych melodii, a także przemyślanej oprawy wizualnej. Mają na koncie 4 studyjne albumy, trasy koncertowe po Europie, Ameryce Północnej i Australii, supporty przed takimi artystami jak The Brian Jonestown Massacre czy The Dandy Warhols, sesję live dla kultowego radia KEXP, a ich piosenki można było wielokrotnie usłyszeć w serialu ,,Shameless”. O tym, że New Candys są jednym z najważniejszych alternatywnych włoskich zespołów ostatnich lat będzie można się przekonać już 10 lutego 2023 roku, gdy zagrają w warszawskim klubie Niebo przed The Black Angels.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też