Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Sorry Boys

18.10.2024 Wrocław

Organizator: Radio Wrocław

Sorry BoysBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Sorry Boys
piątek
18.10.2024
19:00

Sorry Boys

Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

O wydarzeniu

Sorry Boys to jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie, który udanie łączy popowe kompozycje z alternatywnymi wpływami. Zapraszamy na koncert do Sali Koncertowej  Radia Wrocław. Sorry Boys bilety już w sprzedaży.

Sorry Boys informacje

Od początku działalności trzon grupy Sorry Boys stanowią: Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak. Zespół wydał już sześć płyt i zagrał kilka tras koncertowych, wystąpił również na najważniejszych polskich festiwalach muzycznych, m.in. na Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Olsztyn Green Festival, Jarocin Festival oraz na Męskim Graniu.

W ciągu ostatnich dwóch lat Sorry Boys zaprezentowali dwa albumy – jesienią 2022 r. ukazał się „Renesans”, nominowany do nagrody Fryderyk 2023 w kategorii ‘Album Roku Indie Pop’, z którego pochodzą przebojowe single: „Mapy gwiazd”, „Na spalonym moście” i „Fudżi”, a 21 lipca 2023r. miała swoją premierę płyta „Moje serce w Warszawie”, upamiętniająca 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Krążek promuje utwór tytułowy oraz najnowszy singiel „Dzień dobry” z gościnnym udziałem Roberta Gawlińskiego.

Program wrocławskiego koncertu będzie oparty na utworach z dwóch ostatnich albumów: „Renesans” i „Moje serce w Warszawie” ,ale „Absolutnie, absolutnie” nie zabraknie także największych przebojów Sorry Boys. Zapraszamy!

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też