Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Rock Rumours of Fleetwood Mac

Rumours of Fleetwood Mac

31.08.2024 Kraków

Organizator: Flying Art Events

Rumours of Fleetwood MacBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Rumours of Fleetwood Mac
sobota
31.08.2024
20:00

Rumours of Fleetwood Mac

Kraków, ICE Kraków Congress Centre

O wydarzeniu

Rumours of Fleetwood Mac wystąpią Krakowie! Przez ostanie ćwierć wieku ich koncerty obejrzało na żywo ponad milion fanów. Na YouTubie ich występy mają ponad sto milionów odsłon. Z faktami nie można się kłócić, Rumours of Fleetwood Mac to jeden z najważniejszych współczesnych cover bandów. W Polsce wystąpią w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Bilety na koncert Rumours of Fleetwood Mac już dostepne.

Rumours of Fleetwood Mac informacje

Rumours of Fleetwood Mac powstali w 1999 roku w Liverpoolu. Swoją nazwę zespół zaczerpnął od najpopularniejszej płyty Fleeetwood Mac, wydanej w 1977 roku „Rumours”, z której pochodzą takie klasyki rocka i popu, jak „Dreams”, „The Chain” czy „Go Your Own Way”. To album, który jak wyznał kiedyś gitarzysta Lindsay Buckingham, powstawał w czasie, kiedy serca wszystkich muzyków Fleetwood Mac były złamane. Ten ból odtwarzają doskonale i co najważniejsze przejmująco Rumours of Fleetwood Mac.

Ale brytyjski tribute band nie koncentruje się jedynie na tym jednym wybitnym albumie. Podczas swoich licznych występów sięgają m.in. po fenomenalne popowe perły „Everywhere” i „Little Lies”, wzruszającą balladę „Landslide”, bluesowego „Albatrossa”, śmiało czerpiącą z country piosenkę „Gypsy” czy zadziorne, często grane na bis „Tusk”.

Z doskonałą techniką gry, imponującą wiernością oryginalnemu brzmieniu Rumours of Fleetwood Mac mają też godną podziwu kondycję. Ich koncerty to prawdziwe, trwające prawie trzy godziny maratony, podczas których wybrzmiewa prawie trzydzieści piosenek. Rumours of Fleetwood Mac nie tylko podbili serca milionów fanów. Pobłogosławił ich sam Mick Fleetwood, który o występie grupy powiedział, że jest niezwykłym, pełnym emocji spektaklem.

Również w prasie można znaleźć całe naręcze laurek. Krytycy regularnie piszą o tym, że Rumours of Fleetwood Mac jest niezwykłym portretem pierwszej supergrupy naszych czasów, że wierność i szacunek, z jakim klasyczne piosenki są odtwarzane zasługują na podziw. Gazeta „Mail on Sunday” napisała wręcz, że „Rumours of Fleetwood Mac są bardziej jak Fleetwod Mac niż sam Fleetwood Mac.”

 

 

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też