Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskakswopener-festivaldawid-podsiadlovan-gogh
Home Koncerty Rock Royal Republic

Royal Republic

Organizator: Live Nation

Royal RepublicO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Royal Republic w Polsce! Nowe daty koncertów RATA TATA TOUR - zapraszamy na majowe koncerty Royal Republic w Krakowie i Warszawie.

O Royal Republic

Najbardziej eklektyczny zespół rockowy świata? Całkiem możliwe. Od czasu spotkania w Malmö Academy Of Music w 2007 roku – jeszcze przed przebojami Tommy Gun i Full Steam Spacemachine - Royal Republic kultywuje ducha „wszystko dozwolone”. Bez granic i bez ograniczeń. W jednej minucie serwują przesłodzoną dyskotekę, a w następnej atakują miażdżącym trashem, który rozsadza głowę.

Aby zrozumieć Royal Republic, warto wrócić do ich korzeni. Rodzice Grahna byli muzykami - o gustach obejmujących klasyczny soul, Beatlesów i Toma Petty'ego - a jego dzieciństwo było naznaczone weekendami spędzanymi na oglądaniu koncertów. Ale to dwa koncerty Metalliki, które obejrzał w telewizji, zmieniły wszystko.

Jeśli jest coś, czego koncertom Royal Republic nie brakuje, to pewność siebie. I nawet w najlepszych i najbardziej wzniosłych chwilach ta surowa, przerażająca energia wciąż wydobywa się ze wszystkiego, co robią. To właśnie połączenie prawdziwego rocka, precyzyjnie dopracowanej techniki i beztroskiej zabawy sprawia, że Royal Republic jest jednym z najchętniej oglądanych zespołów rock'n'rollowych.

 

 

Zobacz więcej

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też