Nick Mason's Saucerful of Secrets

Nick Mason's Saucerful of Secrets

Nick Mason's Saucerful of Secrets w Polsce! Grupa z perkusistą Pink Floyd na czele wystąpi w naszym kraju 28 maja 2022 roku w łódzkim Klubie Wytwórnia w ramach trasy The Echoes Tour. Nick Mason's Saucerful of Secrets bilet już w sprzedaży.

Nick Mason's Saucerful of Secrets koncert Łódź

Trasa Nick Mason’s Saucerful Of Secrets – The Echoes Tour będzie miała swój przystanek w Łodzi. Obok Nicka Masona zaprezentują się cenieni muzycy:

  • Gary Kemp (gitara i śpiew, Spandau Ballet)
  • Lee Harris (gitara, Blockheads)
  • Guy Pratt (bas, Pink Floyd)
  • Dom Beken (keyboards)

Na program koncertu złożą się kompozycje z wczesnych płyt Pink Floyd. Zapewne możemy spodziewać się wielu niespodzianek!

Nick Mason i Pink Floyd

Nick Mason to prawdziwa legenda rockowej muzyki psychodelicznej oraz progresywnej. W 1965 r. był jednym z założycieli Pink Floyd - jako jedyny założyciel grupy wystąpił na wszystkich jej płytach i koncertach. Grupa nagrała piętnaście albumów, które sprzedały się w łącznym nakładzie blisko 300 mln egz. Pink Floyd do dziś pozostaje inspiracją dla wielu młodych zespołów, a wznawiane systematycznie płyty grupy cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

 

Mason, oprócz zeszłorocznej trasy koncertowej i bardzo udanego koncertu na Summer Fog Festival w Warszawie, nie koncertował od roku 2005, kiedy to wraz z Pink Floyd wystąpił na słynnym Live 8

 

Perkusista jest współkompozytorem słynnych utworów Pink Floyd „Echoes” i „Time”. Jego hobby to wyścigi samochodowe.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Nick Mason's Saucerful of Secrets
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/