Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Rock Łukasz Łyczkowski & 5 Rano

Łukasz Łyczkowski & 5 Rano

Organizator: Restauracje Staropolskie Sp. z o.o.

Opis

Opis

Zapraszamy na koncert Łukasza Łyczkowskiego & 5 RANO, który odbędzie się 25 marca 2022 roku w Restauracji Texas w Żorach. Łukasz Łyczkowski & 5 RANO bilety już dostępne.

Łukasz Łyczkowski & 5 RANO

Zespół  istnieje na rynku muzycznym od 18 lat. Od początku twórczość zespołu zakorzeniona jest w muzyce wywodzącej się z lat 60 - tych i 70 - tych, podsyconych grunge'm rodem z Seattle, klasycznym hard-rockiem, ale także jest otwarta na nowe kierunki i nowoczesne brzmienie.

 

Wokalistą zespołu jest Łukasz Łyczkowski, najlepszy męski głos 8 edycji The Voice Of Poland. Na Youtube.pl nasze utwory wyświetlono już ponad 23 miliony razy. Koncerty Łukasza Łyczkowskiego & 5 RANO to rockowe show oparte na charakterystycznym wokalu i potężnych riffach gitarowych, skąpanych w organach Hammonda i okiełznanych przez znakomitą sekcję rytmiczną. Zespół cechuje profesjonalizm i pełne zaangażowanie podczas koncertu. Łukasz Łyczkowski potrafi zaśpiewać w tych samych rejestrach co najwięksi wokaliści i posiada to, co najważniejsze – fenomenalny kontakt z publicznością.

 

Najnowsze wydawnictwo pt. "CREDO" ukaże się już 19 marca 2022 roku, a 11 grudnia 2021 r. miał premierę pierwszy singiel zapowiadający ten krążek pt. "Niepokonany". Na płycie gościnnie udział wzięli Sebastian Riedel i Wojciech Cugowski. W ramach promocji nowego wydawnictwa zespół rusza w trasę po Polsce by pokazać, że rock ma się dobrze i liczba go słuchających jest coraz większa. Zespół posiada oficjalny Fan Club "Czarne Anioły", który wiernie i licznie stawia się na koncertach zespołu w różnych częściach kraju.

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn