Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival

Kid Kapichi

26.04.2024 Warszawa

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Kid KapichiBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Kid Kapichi
piątek
26.04.2024
20:00

Kid Kapichi

Warszawa, Klub Hybrydy

O wydarzeniu

Brytyjski zespół, który w krótkim czasie zdobył swoimi koncertami serca licznych polskich fanów zapowiada nowy album i trasę koncertową! Kid Kapichi wyruszą w trasę promującą płytę “There Goes The Neighbourhood” w ramach której zawitają 26 kwietnia 2024 roku do warszawskiego klubu Hybrydy. Supportem będzie Snayx. Kid Kapichi bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.

Kid Kapichi informacje

Rockowej grupie nieobcy jest etos ciężkiej i konsekwentnej pracy. Zaczynali grając w obskurnych miejscach i pubach, po czym wystąpili na… urodzinach Franka Cartera, który zaprosił ich na swoją trasę. Ich debiut “This Time Next Year” przysporzył im wielu zwolenników, podobnie jak wydane rok później hulaszcze “Here’s What You Could Have Won”, które docenił sam Liam Gallagher. Kid Kapichi nie boją się poruszać ważnych i niewygodnych tematów, stając naprzeciw burzliwym nastrojom panującym na przedmieściach Zjednoczonego Królestwa w epoce post-Brexitu. Również na zapowiadanym 3. albumie “There Goes The Neighbourhood” nie biorą jeńców i wzywają do przeciwstawienia się brytyjskiej szarości w której ludzie w trudnych chwilach pozostawieni są samym sobie. Na krążku gościnnie usłyszymy Suggsa (wokalistę Madness), a muzycy zapowiadają że można spodziewać się po nim równej dawki rozrywki, jak i sprzeciwu.

 

Zobacz więcej

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też