Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Koncerty Rock Frik Muzik Festival

Frik Muzik Festival

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

Frik Muzik Festival O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Frik Muzik Festival 2024 zaplanowany na 12 kwietnia został odwołany.

Frik Muzik Festival we Wrocławiu

12 kwietnia w Sali Gotyckiej zagrają:  ŁYDKA GRUBASA - najbardziej zwariowany (ale i szanowany) zespół polskiej sceny muzycznej, MESCALERO  - hardrockowo - imprezowa załoga z Wrocławia oraz znany i lubiany zespół WODA SKI BLA, który tradycyjnie wystąpi w roli gospodarza imprezy - bądźcie gotowi na wszystko!

Pierwsza edycja Frik Muzik Festival w 2010 roku z udziałem gwiazdy stylu humppa, zespołu  Eläkeläiset z Finlandii, zakończyła się totalną demolką sceny, upadkiem festiwalu na kilka lat oraz zamknięciem legendarnej sali Wytwórni Filmów Fabularnych. Co będzie tym razem, zależy tylko od Was!  Pełni obaw - zapraszamy :)

 

Przebierz się - wygraj bilety na 3-majówkę 2024!

Frik Muzik Festival to również okazja do prezentacji najbardziej szalonych imprezowych kreacji. Osoby przebrane w frikowym stylu będą mogły nabyć bilety wstępu w bardzo ulgowej cenie. Najlepsze przebrania zaprosimy na scenę, a wybranych zwycięzców nagrodzimy biletami na koncerty nadchodzącego festiwalu 3-Majówka 2024

Frik Muzik Festival 2024 line-up

ŁYDKA GRUBASA – mieszająca wszystkie gatunki muzyczne i śpiewająca w sarkastyczny sposób na każdy temat – od składek społecznych po romanse i od ogórków kiszonych po koparki

 

MESCALERO

Zespół z Wrocławia tworzacy szeroko pojętą muzykę hard-rock metal. Muzyka Mescalero choć mocno osadzona w hardrockowej konwencji, jest różnorodna co jest niewątpliwym atutem i jednocześnie gwarancją, że nie będzie nudno. Zaśpiewane po polsku piosenki pozbawione są, tak częstego w rockowym graniu patosu i zadęcia. Teksty to tematyczny miszmasz: problemy męsko-damskie, apokalipsa widziana oczami tradycyjnej polskiej rodziny, zagadnienia demograficzne czy biadolenie nad upływającym czasem. Wszystko z przymrużeniem oka, z energią i lekkostrawne.

Pamiętając o korzeniach i okolicznościach powstania zespołu komponujemy utwory skoczne i energiczne, tak aby tuptanie i ruchy taneczne były wykonywane wspólnie i bez wcześniejszego przygotowania. Idea jest jedna! Dobra zabawa - wtedy wiesz, że jest naprawdę dobra.

 

 

WODA SKI BLA -  równie dobrze można by było się nazywać Ramzes albo Waltornia, ale kto dziś słucha waltorni.

Zespół powstał w worku ze skrzyżowania łodzi podwodnej z brojlerem - dziką rasa kurczaka jutlandzkiego. W Paryżu bądź Poznaniu. Niestety nie można do tego dojść ze względu na pisownię litery "ó" w wyrazie "kołek". Pierwszy utwór skomponowano ze względu na wycieczkę na Martynikę. Kariera muzyczna rozwija sie nadal w kierunku określonym jedynie symbolicznie przez pieśniarzy i tańca z Kowalewa - województwo pomorskie, trzeci słup od lewej. Wpływy wczesnobengalskokrasnoludzkopiękne, z dużym naciskiem na przednie koło psa. Zepsół jest plątaniną kabli, drutu kolczastego, oraz swoistym miszmasz zópy ogorkowej i jej dwóch braci. Z tym, że należy zauważyć tutaj i wszędzie po kolei przy okazji niezliczonych entuzjastycznych, a także najpiększych fanów muzrockowej jazzyki i przedstawicół pszczół w czynie. Paradne wygibasy myślowe zawarte w przesłaniu, a także swój niepowtarzalny styl zepsół nabył w drodze dyfuzji lub infekcji droga kropelkową od wybitnego fabrykanta gwoździ tudzież i betonu konkretnego, którego to nazwy nie możemy podać gdyż jest ciężka.

Skład ze społu:

- węgiel aktywny - około trzech procent

- reszta to praktycznie woda, appendix i azot

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też