Newsletter

shared.category-mega-menu.onTime

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

Home Koncerty Rock Frik Muzik Festival

Frik Muzik Festival

31.03.2023 Stary Klasztor

Organizator: SWIK Nasze Miasto Wrocław

od 52,50 zł
BiletyOpisArtyściMiejsce

BILETY

piątek
31.03.2023
20:00

Frik Muzik Festival 2023

Wrocław, Stary Klasztor

Opis

Klub Stary Klasztor zaprasza na kolejną edycję najbardziej zwariowanej wrocławskiej imprezy - Frik Muzik Festival 2023! 31 marca w Sali Gotyckiej zagrają LEJ MI PÓŁ oraz TRANSGRESJA. W roli gospodarza imprezy wystąpi znany i lubiany zespół WODA SKI BLA - bądźcie gotowi na wszystko! Frik Muzik Festival bilety już dostępne.

Frik Muzik Festival we Wrocławiu

Pierwsza, historyczna już, edycja Frik Muzik Festival w 2010 roku z udziałem gwiazdy stylu humppa, zespołu Eläkeläiset z Finlandii, zakończyła się totalną demolką sceny, upadkiem festiwalu na kilka lat oraz zamknięciem legendarnej sali Wytwórni Filmów Fabularnych. Co będzie tym razem, zależy tylko od Was! Pełni obaw - zapraszamy :)

Obok zwariowanej muzyki, istotną częścią Frik Muzik Festival są zwariowane stroje i przebrania. Dla osób przebranych we frikowym stylu przewidziane są ulgowe bilety z 25% zniżką!

Podczas imprezy obędzie się przegląd frikowej mody, w którym nagrodami będą karnety i bilety na festiwal 3-Majówka 2023! Liczymy na Waszą, nieskrępowaną niczym, inwencję!

Frik Muzik Festival odbywa się równo miesiąc przed rozpoczęciem 3 -Majówki i jest częścią przygotowań do największego wrocławskiego festiwalu.

Frik Muzik Festival 2023 artyści

O zespołach:

 

LEJ MI PÓŁ to grupa kojarzona przede wszystkim ze swoich nieugłaskanych, naszpikowanych absurdalnym humorem tekstów oraz prostych, momentalnie wpadających w ucho melodii. Ich koncerty rządzą się swoimi (spontanicznie ustanawianymi) prawami, dzięki czemu między muzykami i publicznością szybko zanika dystans, a atmosfera staje się przyjemna niczym na domówce u dobrych znajomych. Choć gros twórczości Lej Mi Pół stanowią piosenki adresowane dla słuchacza dojrzałego ze względu na ich kontrowersyjną tematykę i nieprzystępną dla dziecięcego ucha narrację, trudno nie docenić lekkości, z jaką ci śląscy muzycy z przyziemnych, wręcz trywialnych sytuacji (obok których na co dzień przeszlibyśmy raczej obojętnie), potrafią „wycisnąć” kroplę inspiracji i oblec ją w pełnoprawny utwór muzyczny. Dotychczas zespół wydał trzy studyjne albumy- „Skolioza Odbytu”, „Fabryka Męskości” i „Wszystkiego Najlepszego Marian”. Premiera czwartego krążka pt. „Wędrowny Druciarz” to rok 2022, w tym samym roku zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce.

 

TRANSGRESJA to śląski zespół, który swoimi kompozycjami wciąga w świat energetyzującego psychodelicznego rocka. Wizytówką kapeli jest przykuwająca oko oprawa wizualna, spajająca tajemnicze i mroczne brzmienie z kontrastową grą świateł i fluorescencyjnymi stylizacjami wykonawców. Każdy koncert Transgresji to klimatyczne show, uczta dla zmysłów i wyobraźni. W ciągu sześciu lat działalności, Transgresja pojawiła się w telewizyjnym show „Mam Talent”, dotarła do finału Antyfestu 2018, zagrała na scenie Viva Kultura festiwalu Pol’and’Rock 2019 oraz na CieszFanów Festiwal 2021, a także zdobyła nagrodę specjalną w ubiegłorocznej edycji konkursu Jarocińskie Rytmy Młodych. Na przestrzeni lat zespół współdzielił scenę z czołówką polskich zespołów rockowych m.in. Hunter, Łydka Grubasa, Jelonek, czy Organek. Do artystycznego dorobku formacji należy demo “Ludzie Atomów Masowej Destrukcji”, EP-ka “Spokój Znajdzie Niewielu” oraz album „Brak Równowagi;, który spotkał się z entuzjastycznym

przyjęciem publiczności oraz krytyków muzycznych. Obecnie zespół wydał drugą długogrającą płytę – „GOLIAT” .

 

WODA SKI BLA - zespół powstał w worku ze skrzyżowania łodzi podwodnej z brojlerem - dziką rasa kurczaka jutlandzkiego. W Paryżu bądź Poznaniu.

Pierwszy utwór skomponowano ze względu na wycieczkę na Martynikę. Kariera muzyczna rozwija się nadal w kierunku określonym jedynie symbolicznie przez pieśniarzy i tańca z Kowalewa - województwo pomorskie, trzeci słup od lewej. Wpływy wczesnobengalskokrasnoludzkopiękne, z dużym naciskiem na przednie koło psa. Zepsół jest plątaniną kabli, drutu kolczastego, oraz swoistym miszmasz zupy ogorkowej i jej dwóch braci. Z tym, że należy zauważyć tutaj i wszędzie po kolei przy okazji niezliczonych entuzjastycznych, a także najpiększych fanów muzrockowejjazzyki i przedstawicół pszczół w czynie. Paradne wygibasy myślowe zawarte w przesłaniu, a także swój niepowtarzalny styl zepsół nabył w drodze dyfuzji lub infekcji droga kropelkową od wybitnego fabrykanta gwoździ tudzież i betonu konkretnego, którego to nazwy nie możemy podać gdyż jest ciężka.

Skład:

- węgiel aktywny - około trzech procent

- reszta to praktycznie woda, appendix i azot

Artyści

Miejsce

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn