Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskakswopener-festivaldawid-podsiadlovan-gogh

CLOWNS

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

CLOWNSO wydarzeniu

O wydarzeniu

Clowns to australijska kapela punk rockowa, która uznawana jest za jedną z najważniejszych na tamtejszej scenie. Już w lipcu kwintet odwiedzi Stary Kontynent, a jedynym przystankiem w Polsce będzie Poznań, gdzie grupa wystąpi 26 lipca w Klubie Pod Minogą! W roli supportu wystąpi Róża Luksemburg. Bilety już dostępne.

Clowns koncert w Poznaniu

Ich pierwszy album "I’m Not Right" z 2013 roku ugruntował pozycję zespołu jako jednego z najciężej pracujących na australijskiej scenie punk rockowej. Za sprawą wydanego dwa lata później materiału "Bad Blood" Clowns trafili na światowe sceny, w tym m.in. na belgijski festiwal Groezrock. W 2017 ukazał się krążek "Lucid Again", po którym formacja zagrała mnóstwo wyprzedanych koncertów, wystąpiła na największych festiwalach (Wacken Open Air) oraz supportowała Foo Fighters, a ich kreatywna mieszanka punk rocka z psychodelią zdobyła uznanie m.in. magazynu Rolling Stone. 2019 stał pod znakiem wydawnictwa "Nature/Nurture", które okazało się kolejnym sukcesem Clowns.

Plany promocyjne czwartego w dorobku zespołu albumu zostały pokrzyżowane przez pandemię, jednak załoga nie załamała się i wykorzystała ten czas na komponowanie nowego materiału, czego owocem są single "Does It Matter?" oraz "Sarah". Clowns wracają do wzmożonego koncertowania i już 26 lipca wystąpią w poznańskim Klubie Pod Minogą! 

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 
  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Regulamin wydarzenia TUTAJ

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też