Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Billy Talent

10-14.06.2023 Progresja , Klub Muzyczny B17

Organizator: Live Nation

od 129,00 zł
BiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

sobota
10.06.2023
18:00

Billy Talent

Warszawa, Progresja
środa
14.06.2023
18:00

Billy Talent

Poznań, Klub Muzyczny B17

O wydarzeniu

Billy Talent w Polsce! Grupa odwiedzi nasz kraj już w czerwcu, a na koncerty zapraszamy do Warszawy i Poznania. Billy Talent bilety na koncerty już w sprzedaży - dostępne wyłącznie bilety domowe/elektroniczne.

Billy Talent koncerty 2023

  • Warszawa - 10.06.2023, Progresja
  • Poznań - 14.06.2023, B17

Billy Talent o albumie Crisis of Faith

Album ‘Crisis of Faith’ jest odzwierciedleniem tego, co czuliśmy podczas tych ostatnich lat nagrywając ten krążek. Został on stworzony w czasach, kiedy cały świat stanął przed trudnymi przeszkodami - jednymi z najcięższych do tej pory. Album przedstawia muzyczne migawki, które mówią o tym co to znaczy być człowiekiem i z jakimi trudnościami się borykamy. Ten album został stworzony prosto z serca. 

Od samego momentu, w którym rozpoczęliśmy tworzyć ten album, aż do teraz – ta przygoda spowodowała u nas wiele zmian.  Przywitaliśmy nowe życie, straciliśmy naszych najbliższych ukochanych, a także przebrnęliśmy przez wzloty i upadki podczas okresu pandemii. Przez ostatnie parę lat kwestionowaliśmy wiele kwestii, które są nam wpajane już od małego: nasze systemy, nasze rządy, nasi liderzy, a nawet i sami my. Byliśmy świadkami wielu przykładów ogromnej siły ludzi, podczas światowych protestów w sprawie: równości i sprawiedliwości, toksycznych podziałów, które się rozprzestrzeniły po całym świecie, a także kryzysu klimatycznego, który osiągnął niespotykany wcześniej pilny stan rzeczy. Podczas tego wszystkiego, mieliśmy także swoje własne, indywidualne problemy, ale zasadniczą sprawą jest kwestia nadziei, dzięki której wiemy, że nikt nie jest sam, i że pomimo naszych różnic, my ludzie chcemy tych samych rzeczy: miłości, zrozumienia i współczucia. 

Trudno jest nam uwierzyć, że minęło tak dużo czasu od naszego ostatniego albumu. Jednak, tak jak w zasadzie każdą rzecz w dzisiejszych czasach, ten album również musieliśmy przepracować na bieżąco. Podczas nagrywania mieliśmy wiele startów, jak i przerw – i czasami czuliśmy, że nie mamy żadnej kontroli nad wszystkim, co działo się wokół nas. Natomiast końcowy efekt jakim jest ten album sprawia, że jesteśmy ogromnie dumni i nie możemy się doczekać, kiedy album będzie dostępny do odsłuchania na całym świecie. Przypomnimy znowu, że ten album był nagrywany podczas naszego najbardziej niespokojnego okresu do tej pory. Muzyka mówi o obu stronach – chwilach światła i chwilach ciemności podczas tego czasu. Frustracja, złość, lęk, a także niepewność zdecydowanie znajdują się w sercu tego albumu. Jednak jednocześnie fundamentalnym motywem, który łączy każdy utwór jest nadzieja i wytrzymałość. Uświadomienie sobie faktu, że musimy czerpać naukę z naszych różności i być bardziej empatyczni i wolni od uprzedzeń wobec siebie nawzajem, jak i wobec całej Ziemi. Podczas gdy świat próbuje nas poróżnić, my dobrze wiemy, że dobroć zawsze zwycięża. Nauczyliśmy się, że zdrowie, znajomi, rodzina i wspólnota są teraz, jak nigdy dotąd, najważniejszymi rzeczami, które mamy. 

Usłyszycie szeroką gamę dźwięków na tym albumie, a teksty oddają każdą emocję, przez którą przechodziliśmy podczas pisania i nagrywania. Ta różnorodność pozwala przedstawić nam kim jesteśmy, przez co przeszliśmy, a także gdzie obecnie się znajdujemy jako zespół.  Jesteśmy wielce szczęśliwi i wdzięczni każdemu, kto śledzi naszą muzyczną przygodę i nowym słuchaczom, którzy pojawili się na niej niedawno. Niezależnie czy jesteś nowym słuchaczem, czy byłeś z nami od początku – chcemy ogromnie podziękować i zaprosić Was do zaznajomienia się z najnowszym rozdziałem w książce Billy Talent. 

Pamiętajcie, że niezależnie jak może być ciężko i mrocznie, zawsze musimy dążyć ku światłu. Chociaż jest to często trudne, światło istnieje i jest jedyną nadzieją w ciężkich chwilach. Dbajcie o siebie. Nie możemy się doczekać, kiedy znowu Was zobaczymy. 

 - Ben, Ian, Jonny & Aaron -

 

Zobacz więcej

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn