uczta u sanah

uczta u sanah

WAŻNOŚĆ BILETÓW Wszystkie bilety na przeniesione koncerty ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ w nowych datach! Bilety ze starą datą również upoważniają do udziału w koncercie.

 

UWAGA "Dopłata do early entrance" NIE jest biletem wstępu na koncert, jest ważna tylko z biletem wstępu na płytę bądź na trybuny i umożliwia wcześniejsze wejście na teren wydarzenia.

 

sanah ma wielki zaszczyt zaprosić na wykwintną UCZTĘ! To wyjątkowe koncerty, zarówno pod względem muzycznym, jak i wizualnym, podczas których Artystce towarzyszyć będzie 10-osobowa orkiestra smyczkowa POLISH SOLOISTS oraz jeden z jej muzycznych idoli*. 

 

Szanowni Państwo, czas wyjąć z szafy suknie, wyprasować koszule i rozpocząć świętowanie!

uczta u sanah koncerty 2022

7.06 – Warszawa, COS Torwar | przeniesiony z 18.04

8.06 – Warszawa, COS Torwar [SOLD OUT] | przeniesiony z 19.04

 

smacznegoh  :)

 

Zgoda na uczestnictwo osoby niepełnoletniej w wydarzeniu - do pobrania TUTAJ

Regulamin

 

Na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 lutego 2022 r., informujemy, że do uczestnictwa w koncertach sanah nie jest wymagany Unijny Certyfikat COVID ani żaden inny dokument potwierdzający fakt bycia zaszczepionym/zaszczepioną. Dotyczy to również biletów zakupionych przed 1 marca 2022 roku. 

 

Dzieci do lat 6: darmowy wstęp na wydarzenie, bez miejsca siedzącego 

Pakiety VIP

Upoważniają do udziału w evencie w specjalnej, wydzielonej strefie i sektorze VIP. Dodatkowo daje możliwość wcześniejszego wejście na teren eventu odrębnym wejściem oraz możliwość skorzystania z wyjątkowej strefy z dostępną degustacją win, specjalnymi, dedykowanymi drinkami, napojami, cateringiem oraz prezentem VIP.

Arena Gliwice - miejsca parkingowe

Otwarcie parkingu: 15:00

UWAGA: Parkingi P2.0 oraz P2.1 przystosowane są do samochodów osobowych o wysokości maksymalnej 1,70 m.

 

Posiadacz biletu jest uprawniony do jednokrotnego wjazdu na parking Areny Gliwice w dniu koncertu sanah. Bilet należy okazać na żądanie uprawnionego pracownika służb parkingowych. Sugerujemy wcześniejsze przybycie na parking, fakt posiadania biletu nie powoduje uniknięcia trudności w dotarciu na parking w przypadku wystąpienia utrudnień na drogach dojazdowych do obiektu.

 

Ceny biletów:

  • Samochody osobowe - 25 zł
  • Bus - 45 zł
  • Autobus - 95 zł

 

 Arena Toruń - informacje dodatkowe

 

  • 15:00 - otwarcie strefy chill w Arenie Toruń.
  • 17:30 - otwarcie bram dla posiadaczy biletów Early Entrance oraz VIP.
  • 18:00 - otwarcie bram dla wszystkich.
  • 20:00 - start koncertu.

Na miejscu nie będzie dostępny depozyt. Dzieci i młodzież do lat 16 muszą być pod opieką opiekuna prawnego. Jeśli mają skończone lat 16 mogą uczestniczyć w koncercie bez nadzoru opiekuna, wymagana jest zgoda do pobrania, wydrukowania i przyniesienia na teren imprezy dostępna pod TYM linkiem.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

uczta u sanah
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/