Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Pop Julia Marcell

Julia Marcell

Organizator: Radio Wrocław

Julia MarcellO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Julia Marcell - gwiazda polskiej sceny alternatywnej w nowym projekcie „Skull Echo”. Julia Marcell bilety na koncerty już w sprzedaży. 

Julia Marcell Skull Echo

Najnowszy projekt Julii Marcell „Skull Echo” to płyta i film - tematycznie połączone, ale niezależne od siebie. Na krążku znalazło się jedenaście utworów, które przynoszą muzyczną zmianę - elektroniczne instrumentarium o szerokim brzmieniu, w tekstach zaś kosmos, absolut i potrzeba bliskości. Album powstał w Berlinie we współpracy z producentem muzycznym Michaelem Havesem.  Singlem zapowiadającym album jest "Moment i wieczność".

 

Tematy, które podejmowane są na krążku zainspirowały Julię do stworzenia scenariusza pełnometrażowej opowieści o tym samym tytule. Swój debiut fabularny rozwija wspólnie z producentką filmową Natalią Grzegorzek z Koskino.

 

Julia o projekcie:Skull Echo to opowieść o czasie, percepcji i samotności. O głowach, w których jesteśmy uwięzieni, budując poprzez zmysły swój obraz świata – pełen niepewnych informacji, wybiórczo pamiętanych i dowolnie przekształcanych. To opowieść o pragnieniu porozumienia, o tęsknocie za drugim człowiekiem.

O Julii Marcell

Julia Marcell to wspaniała artystka o niespotykanie ciekawej barwie głosu. Polka, przez długi okres czasu mieszkała i nagrywała u naszych zachodnich sąsiadów. Została laureatką prestiżowych nagród, m.in.: Paszportu Polityki 2012 w kategorii Muzyka Popularna, Fryderyka 2012 w kategorii Muzyka Alternatywna.

Julia Marcell koncerty

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też