Dawid Podsiadło na PGE Narodowym – 26.08.2023

Dawid Podsiadło na PGE Narodowym – 26.08.2023

SPRAWDŹ BILETY

BILETY PDF Informujemy, że ze względu na olbrzymie zainteresowanie wydarzeniem zakupione bilety PDF mogą generować się z opóźnieniem. Prosimy o cierpliwość - wszystkie zostaną wygenerowane w ciągu 24h.

 

Po czterech latach przerwy Dawid Podsiadło powróci na PGE Narodowy, by latem 2023 roku zagrać tam swój solowy koncert. Materiał z najnowszego albumu zaprezentowany na okrągłej scenie 360° to tylko przedsmak emocji, które czekają na fanów.  

Dawid Podsiadło bilety

Wszystkie bilety są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Możliwa będzie zmiana danych na bilecie - opłata za nią to 40 zł/bilet.

 

Limit zakupu na użytkownika: 6 sztuk

Dzieci do 4 roku życia: darmowy wstęp na wydarzenie (miejsce na kolanach opiekuna). Wymagany dokument potwierdzający wiek dziecka.

 

W składzie biletu VIP:

  • dostęp do biznes klubu,
  • catering,
  • napoje bezalkoholowe,
  • napoje alkoholowe dla osób pełnoletnich.

Loże VIP dostępne są pod adresem: skybox@2012plus.pl

 

Szczegółowy harmonogram zostanie podany bliżej daty wydarzenia.

 

FAQ - najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów i koncertu znajdziesz TUTAJ.

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ.

Dawid Podsiadło wraca na PGE Narodowy 

Ostatni wyprzedany wspólny koncert Dawida i Taco na PGE Narodowym w 2019 roku przyciągnął prawie 60 tysięcy widzów. Zapowiedziany na rok 2023 koncert Podsiadło będzie miał szanse pobić ten wynik – organizatorzy przygotowali bowiem prawie 80 tysięcy biletów.  

 

Tegoroczne koncerty stadionowe Podsiadło w Gdańsku, Wrocławiu i Chorzowie zgromadziły łącznie ponad 150 tysięczną publiczność. To właśnie na nich odkrywane były pierwsze karty zwiastujące nową płytę artysty – „Lata Dwudzieste”. Powrót na PGE Narodowy w terminie 26.08.2023 r. to kolejna z niespodzianek, którą przygotował Dawid, jednak jak zapewnia – nie ostatnia. 

  

Organizatorzy: MUZK, Eventz, PGE Narodowy

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Dawid Podsiadło na PGE Narodowym – 26.08.2023
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Obiekty

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/