Aime Simone

Aime Simone

SPRAWDŹ BILETY

Aime Simone w Polsce! O tym jak Simone wypada na żywo będziemy mogli się przekonać już 2 listopada, podczas jego pierwszego koncertu w Polsce. Wydarzenie to będzie miało miejsce w warszawskiej Hydrozagadce. Aime Simone bilety już w sprzedaży.

Aime Simone informacje

Poruszające teksty, ogromna wrażliwość i talent do pisania prostych, ale trafiających prosto w serce melodii - to cechy, które sprawiają, że Aime Simone to obecnie jeden z najlepiej rokujących songwriterów w Europie. 

 

Urodzony w Paryżu, ale stacjonujący obecnie w Berlinie Simone ma na koncie wydany w 2020 roku LP “Say Yes, Say No”, który zachwycił krytyków i fanów na całym świecie niebanalnym podejście do pisania piosenek. Minimalistyczne kompozycje łączą hipnotyzujący wokal Aime z delikatną, pulsującą elektroniką i przebojową melodyjnością. Odtwarzany na Spotify ponad 5 milionów razy singiel “In This Dark Time” jest idealnym przykładem tego, jak powinien wyglądać dobrze wyprodukowany, współczesny songwriting.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Aime Simone
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Aime Simone BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/