Na czasie

voucher-kinowy-heliosjuwenalia-politechniki-lubelskiejrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalagnieszka-chylinskasun-festival
Home Koncerty Hip Hop i Rap Lil Tracy + Brennan Savage

Lil Tracy + Brennan Savage

15.04.2024 Warszawa

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Lil Tracy + Brennan SavageBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Lil Tracy + Brennan Savage
poniedziałek
15.04.2024
20:00

Lil Tracy + Brennan Savage

Warszawa, Progresja

O wydarzeniu

Niezwykle kreatywna postać na scenie alternatywnego hip-hopu, znana ze swojej umiejętności łączenia trapu z emo, punkiem i muzyką alternatywną… Lil Tracy w 2024 roku zawita do Warszawy, by wystąpić w klubie Progresja. Ponadto gościem specjalnym jego trasy będzie Brennan Savage! Lil Tracy + Brennan Savage bilety na koncert już w sprzedaży.

Harmonogram koncertu*:

  • 19:00 - wejście
  • 19:30 - Nedarb DJ set
  • 19:45 - Drippin So Pretty
  • 20:10 - Brennan Savage
  • 21:00 - Nedarb DJ set
  • 21:15 - Lil Tracy

*Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. 

Lil Tracy informacje

Jazz Butler występował pod wieloma pseudonimami, ale najbardziej znany jest jako Lil Tracy. Hip-hop ma dosłownie we krwi, gdyż jest synem Ishmaela Butlera (Digable Planets, Shabazz Palaces) oraz Coco Clemons (SWV). Należał do kolektywu Thraxxhouse, a następnie z częścią jego członków założyli swój własny projekt GothBoiClique. Intensywnie współpracował z Lil Peepem, jako duet wydali wiele singli oraz EP “Castles” oraz “Castles II”. Jego rozległa ponad 10-letnia dyskografia składa się z wielu popularnych pozycji: “Sinner”, “Tracy’s Manga”, “XOXO” czy “Life of a Popstar”. Singiel “Like a Farmer” doczekał się natomiast viralowego sukcesu, co poskutkowało remixem Lil Uzi Verta. Po doświadczeniu w swoim życiu straty oraz otarciu się o śmierć, Lil Tracy patrzy w przyszłość z nową perspektywą.

Gość specjalny: Brennan Savage

Tego wieczoru na scenie wystąpi również Brennan Savage. Artysta tworzy emocjonalną muzykę zainspirowaną wieloma gatunkami, która przyciąga rzesze ekstremalnie oddanych fanów. Dorastał na dwa wybrzeża Stanów, żyjąc przez część roku w San Diego, a część w Nowym Jorku. Jego ojciec jest nowojorskim strażakiem, który przeszedł na emeryturę po uczestniczeniu w akcji ratunkowej zamachu 11 września 2001 r. To właśnie ojciec zaraził Brennana miłością do muzyki i takich artystów jak Bob Dylan, The Police, The Beatles czy Elton John. Jako nastolatek zaprzyjaźnił się z Lil Peepem i wspólnie przeprowadzili się do Los Angeles. Przez jakiś czas ich drogi rozeszły się jednak w innych kierunkach, gdyż Peep zaczął odnosić sukcesy w karierze muzycznej, a Brennan wybrał studia biznesowe. Ostatecznie za namową przyjaciół podążył jednak drogą artystyczną. 

 

> English version below <

Zobacz więcej

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też