Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Pop ADELE - Tribute from London by Stacey Lee

ADELE - Tribute from London by Stacey Lee

07-10.11.2024 Gdańsk, Wrocław

Organizator: Piosenka Plus

Sprawdź bilety
ADELE - Tribute from London by Stacey LeeBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Gdańsk

ADELE - Tribute from London by Stacey Lee
czwartek
07.11.2024
20:00

ADELE - Tribute from London by Stacey Lee

Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina

Wrocław

ADELE - Tribute from London by Stacey Lee
niedziela
10.11.2024
16:00

ADELE - Tribute from London by Stacey Lee

Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław

O wydarzeniu

To będzie najszczerszy i najserdeczniejszy hołd dla niesamowitej wokalistki Adele. Stacey Lee do Polski przyjedzie wraz ze swoją londyńską grupą najlepszych muzyków - "Someone Like Them”, która swoją karierą muzyczną zapracowała na własne, niepowtarzalne show! Adele - Tribute from London by Stacey Lee bilety na koncert już w sprzedaży.

Stacey Lee

"Masz cudowny głos", powiedziała sama światowa gwiazda Adele, spotykając się osobiście z Stacey Lee w brytyjskim programie telewizyjnym "Adele At The BBC". Stacey Lee zrobiła wrażenie na Adele i publiczności, jej brzmienie głosu było oszałamiająco podobne do słynnej wokalistki zasiadającej w jury! Obydwie posiadały ten sam lokalny akcent, ponieważ obie dorastały zaledwie kilka metrów od siebie w Tottenhamie, na północnym Londynie!

Adele informacje

Dotychczasowa droga Adele uczyniła ją jedną z największych gwiazd na planecie. Z internetowej blogerki tworzącej swoje materiały w piwnicy, stała się rekordzistką sprzedaży płyt na całym świecie! Jej albumy sprzedały się w ilości 100 milionów egzemplarzy na całym świecie, a ta liczba ta dotychczas była zarezerwowana głownie dla muzycznych legend z 50-letnimi karierami.

Show Stacey Lee poświęcone Adele przenosi nas w podróż przez jej życie muzyczne i osobiste, odkrywając dla nas emocje w subtelnych tekstach Adele. Nie zabraknie żadnego światowego hitu: "Chasing Pavements", "Make You Feel My Love", "Rolling In The Deep", "Someone Like You", "Set Fire To The Rain", "Rumour Has It", "Skyfall" z Jamesa Bonda i oczywiście "Hello"... To Stacey Lee, która po raz pierwszy i jedyny przyjedzie do Polski z jej Londońskim hołdem dla Adele!

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też