Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival

Tamino

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

TaminoO wydarzeniu

O wydarzeniu

Tamino w Polsce! Hipnotyzujący głos, niebanalne aranżacje i songwriting, który porusza - tak wygląda twórczość Tamino, belgijsko-egipskiego artysty, który słusznie stawiany jest jako najlepiej rokujący wokalista europejskiej sceny pop. Polska publiczność przekona się o jego talencie już 13 lutego w teatrze Palladium, kiedy to Tamino zagra swój pierwszy koncert w naszym kraju. Ten wyjątkowy wieczór rozpoczniemy od występu Dienne - belgijskiej kompozytorki, wokalistki i multiinstrumentalistki. Tamino bilety na koncert w Warszawie już dostępne. 

Timing koncertu:

  • 19:00 - otwarcie drzwi
  • 20:00 - support: Dienne 
  • 21:00 - Tamino 

Tamino informacje

Wiele czynników składa się na sukces 25-letniego Tamino. Wokalny talent odziedziczył po dziadku, który w latach ‘60 był jednym z najbardziej wziętych piosenkarzy północnej Afryki, a nieoczywiste pochodzenie i egipskie korzenie wyczuwalne są w jego aranżacjach. Świat zachwycił się Tamino w 2018 roku, tuż po wydanym debiucie “Amir”. Utwory “Indigo Night” i “Habibi” szybko zebrały miliony odtworzeń na portalach streamingowych, a trasy koncertowe na całym świecie wyprzedawały się w błyskawicznym tempie. Tamino na żywo nie pozostawia żadnych wątpliwości - to Artysta przez duże A, a jego występy zapadają w pamięć na bardzo długo.

Dienne

Jej muzyka przepełniona jest melancholią za rzeczami utraconymi, a debiutancki album “Addio” (2022) stanowi muzyczne pożegnanie ze zmarłą babcią artystki. Elektroniczne eksperymenty i zanurzone w pogłosie wokale przeplatają się tu z tradycyjnymi brzmieniami oboju, fletu czy fortepianu, malując obrazy wymowniejsze niż jakiekolwiek słowa.

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też