Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Pop Thomas Anders from Modern Talking & Band

Thomas Anders from Modern Talking & Band

05.10.2024 Tomaszów Mazowiecki

Organizator: TOMASZOWSKIE CENTRUM SPORTU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚ

Thomas Anders from Modern Talking & BandBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Thomas Anders from Modern Talking & Band
sobota
05.10.2024
18:00

Thomas Anders from Modern Talking & Band

Tomaszów Mazowiecki, Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim

O wydarzeniu

To będzie niezwykle gorąca jesień w samym centrum Polski! W Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim wystąpi sam Thomas Anders z Modern Talking. Thomas Anders from Modern Talking & Band bilety na koncert już w sprzedaży.

Thomas Anders informacje

Thomas Anders to niemiecki wokalista, kompozytor i producent muzyczny, znany przede wszystkim jako członek duetu Modern Talking. Rozpoczął swoją solową działalność po rozpadzie grupy w 1987 roku i koncertuje do dziś na całym świecie. Już w październiku w tomaszowskiej Arenie Lodowej wybrzmią na żywo kultowe utwory lat 80-tych takie jak: "Cheri, Cheri Lady”, „You’re My Heart, You’r My Soul” i wiele, wiele innych. 

Thomas Anders from Modern Talking & Band bilety

Bilety są dostępne w kilku wariantach:

  • Płyty A i B – Zapewniają bardzo dobre warunki akustyczne i wizualne, pozwalają cieszyć się koncertem w komfortowych warunkach przy niższej cenie biletu.
  • Trybuny - Zakup biletów w tych strefach to dobry wybór dla osób, które stawiają na wyjątkowe doznania artystyczne i chcą obejrzeć koncert z wyższego punktu niż pozostałe strefy, ale nieco dalej od sceny. 
  • Płyta A EE - Zakupienie biletów w tej strefie upoważnia do wcześniejszego (30 minut przed otwarciem bramek dla pozostałych stref) wejścia do wyznaczonej przestrzeni i zajęcia najlepszego miejsca, bliżej sceny.
  • FAN – Strefa znajdująca się przed sceną z pewnością ucieszy niejednego fana artysty. Bilety Fan zapewniają jedne z najlepszych doznań akustycznych i wizualnych.
  • VIP – Strefa VIP to ekskluzywna przestrzeń, która pozwoli na uczestnictwo w koncercie. Położona tuż przed sceną zapewnia niepowtarzalne doznania. Stworzona została z myślą o największych fanach artysty i osobach, które cenią sobie wysoki komfortu. 

Listen to your heart i kupujcie bilety na niezapomniany koncert w samym centrum Polski!

 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też