Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Mazowsze - koncert walentynkowy (gość DeMono)

Mazowsze - koncert walentynkowy (gość DeMono)

Organizator: PAŃSTWOWY ZESPÓŁ LUDOWY PIEŚNI I TAŃCA MAZOWSZE IM. T. SYGIETYŃS

OpisArtyści

Opis

Zapraszamy na koncert walentynkowy Mazowsze, który odbędzie się w lutym w Otrębusach. Jako gość specjalny wystąpi zespół DeMono. Koncert walentynkowy Mazowsze bilety już dostępne. 

Koncert Walentynkowy 

Koncert z okazji święta zakochanych na stałe wpisał się już w kalendarz wydarzeń artystycznych Sali Widowiskowej zespołu „Mazowsze”. W tym roku zapraszamy publiczność na niepowtarzalny koncert walentynkowy z gościnnym udziałem zespołu De Mono. Wydarzenie to jest ciekawą propozycją zarówno dla fanów „Mazowsza”, jak i dla tych, którzy chcą posłuchać największych hitów De Mono granych w polskich rozgłośniach radiowych nieprzerwanie od przeszło 30 lat.

Zespół De Mono

De Mono to jeden z najbardziej znanych zespołów muzycznych w Polsce. Jego repertuar to przede wszystkim cudowne ballady i wielkie hity takie jak „Póki na to czas”, „Kochać Inaczej”, „Moje Miasto Nocą” czy „Zostańmy sami”.

 

Podczas koncertu zaprezentowane zostaną utwory w aranżacji na orkiestrę symfoniczną, które znalazły się na płycie „De Mono Symfonicznie”. Płyta została pozytywnie przyjęta zarówno przez fanów charakterystycznego głosu Andrzeja Krzywego jak również tych, którzy cenią ciekawe orkiestrowe aranżacje polskich przebojów. 

Program koncertu

Program koncertu można podzielić na trzy części. Usłyszymy „Mazowsze” w swoim ludowym repertuarze, De Mono solo oraz wspólne wykonania obu zespołów. Artyści „Mazowsza” zaśpiewają z Andrzejem Krzywym tytułowe „Prosto w serce” a nasz Gość wykona wspólnie z Zespołem mazowszańskie utwory „Dziura w desce” oraz słynnego „Furmana”. Na scenie pojawi się także balet „Mazowsza”, który zaprezentuje zarówno mazowszańskie choreografie, jak również zupełnie nowe układy przygotowane przez kierownika baletu Wiolettę Milczuk. 

 

Przed nami wyjątkowy wieczór z efektownymi, nastrojowymi utworami. Wszechstronne „Mazowsze” pod kierownictwem Maestro Jacka Bonieckiego, po raz kolejny zaskakuje pomysłem muzycznym na koncert specjalny.

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn