Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

De Mono

Organizator: PATE MEDIA

OpisArtyści

Opis

Zapraszamy na wspaniałe koncerty De Mono - minęło już 30 lat, ale dziesiątki tysięcy fanów zespołu De Mono doskonale wiedzą, że to jeszcze nie koniec! De Mono bilety na koncerty już dostępne. 

De Mono koncerty 

Podczas wyjątkowego koncertu De Mono - Osiecka we Wrocławiu usłyszymy nowe aranżacje utworów opartych na tekstach Agnieszki Osieckiej. Nie zabraknie oczywiście starych, dobrze wszystkim znanych przebojów zespołu.

 

Postaci Agnieszki Osieckiej nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Przekaz płynący z twórczości tej wybitnej poetki i autorki tekstów, mimo upływu lat, wciąż pozostaje aktualny i zachwyca odbiorców wszystkich pokoleń, inspirując artystów wszystkich dziedzin sztuki. 

Skład zespołu De Mono

  • Andrzej Krzywy – wokal
  • Piotr Kubiaczyk – gitara basowa
  • Paweł Pełczyński – saksofony, instrumenty perkusyjne
  • Paweł Dampc – instrumenty klawiszowe
  • Tomasz Banaś – gitary
  • Zdzisław Zioło – gitary
  • Marcin Korbacz – perkusja

Wieloletnie doświadczenie, tysiące wspólnych wspomnień i koncertów...a artyści ciągle udowadniają, że w parze z każdym kolejnym rokiem idzie jeszcze większa doza stylu i dobrego smaku.

 

Ostatnie miesiące to bardzo intensywny czas w działalności De Mono, niekwestionowanej gwiazdy polskiej muzyki popularnej – zmiana managementu, nowy wizerunek oraz intensywne prace nad kolejnymi projektami…

 

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn